Kollektory

Колектори з Польщі вимагають оплати заборгованості!


Колектори з Польщі вимагають оплати заборгованості? 
Найбільший потік трудової міграції населення, або просто подорожуючих за кордон, до Європейських країн, припадає через митний кордон України з Польщею. І досить часто проблеми розпочинаються ще з перетину кордону. Поширеними причинами таких проблем на кордоні є: виявлення підроблених, або не зареєстрованих у відповідних інстанціях, документів. Наприклад: підробка запрошення на роботу, підробка страхового полісу, підробка водійського посвідчення, документів що посвідчують особую, нелегальне перевезення підакцизних товарів, проблеми з транспортними засобами, скоєння ДТП. Це все кримінальні справи. Прикордонники на громадян, що подорожують відкривають кримінальне провадження та передають справу до суду. Як наслідок, подорожуючі отримують штраф і стягнення заборгованості через коллекторські фірми.

З практики, покаранням за подібні порушення, згідно судового рішення є штраф.

Беручи під увагу що, суди рідко коли висилають повідомлення про судове засідання та дату розгляду справи по місцю прописки обвинуваченого, рішення приймається без участі обвинуваченого. І при наступній поїздці на кордоні буде повідомлення про борг громадянина перед державою. Як наслідок відмова в’їзду на територію Польщі або Шенгенської Зони. Якщо такий борг не сплатити, можна потрапити в ув’язнення за неоплачені борги.

У випадку коли колекторські компанії вимагають оплатити заборгованість: за неоплачений поліс страхування, за неоплачену фактуру по наданих послугах, або поставлених товарах, за порушення правил дорожнього руху, за неоплачену парковку, за неопечені медичні послуги, за неоплачене навчання. Всі ці заборгованості, та притензії коллекторів, випливають або з підписаних Вами договорів з третіми особами. Або за порушення загальноприйнятих правил, де такі договори не використовуються. Колекторські компанії буду вимагати від Вас оплати всіх заборгованостей. Заборгованість буде збільшених на ставку відсотка Національного Банку країни в якій було зафіксоване порушення. З практики зі всіма колекторськими компаніями можна домовитися. Без значних фінансових втрат, або втрат свого майна за місцем постійного або тимчасового проживання, вирішити цю проблему.

Будьте уважні, міжнародні колектори це фірми з досвідченими адвокатами. Якщо вони йдуть в суд, то впевнені в своїх силах. Але ми завжди знаходимо та наводимо контраргументи в сторону захисту нашого клієнта.

Ми завжди на Вашій стороні …

Пошук