Міжнародне перевезення каретою швидкої допомоги.

Міжнародне перевезення каретою швидкої допомоги.

У зв’язку зі специфікою медичного обслуговування за кордоном для громадян України, Білорусії. У разі виникнення надзвичайних ситуацій, ДТП, травм. Лікарня в терміновому порядку надає першу необхідну допомогу, знімає загрозу життя, та стабілізує стан пацієнта. Після такого роду послуг, пацієнту виставляється рахунок за лікування. Та відправляється на до лікування та подальшу реабілітацію в країну постійного місця проживання.

В рамках нашої роботи,  ДТП або травми на виробництві в країнах Європейського союзу. Ми неодноразово організовували для наших клієнтів, постраждалих в країнах Польщі, Німеччині, Чехії. Міжнародне перевезення швидкою допомогою під наглядом лікарів професіоналів. Завдяки тісній співпраці з Дитячим Центром Здоров’я ім. Анни Мазуренко (http://childrenhealth.center/), що знаходиться у Львові. А саме фахівці цієї медичної установи проводять супровід пацієнта від лікарні за кордоном, до лікарні по місцю прописки. Ми змогли розширити спектр послуг та піклуватися про наших клієнтів. Забезпечуючи їм не тільки юридичні послуги міжнародного рівня, але і безкоштовний міжнародний медичний супровід.

Зазвичай, послугу міжнародного медичного перевезення оплачує страхова компанія.

В Дитячому Центрі Здоров’я ім. Анни Мазуренко, з постраждалими та з членами їх сімей, успішно працюють лікарі психіатри Тим самим лікуючи та зменшуючи психологічну травму та пережиті страждання у зв’язку з втратою найближчої особи. Лікують від отриманих травм або обмеження дієздатності в наслідок ДТП, виробничих травм за кордоном. Такого роду допомога дає подвійний результат для справи страхового відшкодування. По перше: стан здоров’я пацієнта під наглядом лікарів покращується значно швидше. По друге: всі медичні записи, експертизи, та дослідження в майбутньому будуть використовуватися в суді, під час судових засідань проти страхової компанії, або винуватця нещасного випадку, ДТП.

Ми піклуємося про наших клієнтів від моменту звернення до нас до моменту отримання страхового відшкодування. До повного одужання, всі наші клієнти – це наші друзі, і ми готові, в разі потреби, забезпечити повний супровід клієнта в міжнародних судах, в процесі лікування за кордоном, або організації перевезення померлих в Україну, Білорусь, Молдову.

Звертайтеся до нас і ми Вам допоможемо в разі ДТП, травм, смерті, або лікування за кордоном. Наші постійні адвокати є в Польщі, Італії, Іспанії, Англії, Португалії, Норвегії, Швеції, Німеччині, Чехії.

Ми завжди на Вашій стороні.

Пошук