Частими проблемами, з якими зустрічаються громадяни, є заборона в’їзду на територію або певної країни Європи або на всю територію ЄС. Ця заборона виникає з різних причин, наприклад вчинення злочину, правопорушення, вироку суду, перевищення терміну легального перебування прострочення візи, нецільове використання візи, підробка документів та ін. Відміна депортацій з Європи реальна та в разі виникнення подібної ситуації звертайтеся до нас, ми допоможемо!

Ми скасували депортації більш ніж 200 громадянам. Майже всім нашим клієнтам ми відновили право в’їзду на територію країн ЄС. Навіть в разі, коли Вам невідома причина заборони в’їзду на територію ЄС – ми допомагаємо! Офіційний термін – один місяць, і ми повернемо Вам можливість подорожувати по Європі.

Безкоштовна консультація

Отримали депортацію з ЄС? Ми скасуємо! Потрапили в аварію на території ЄС, США чи Канади? Ваш родич загинув в ДТП за кордоном? Страхові фірми мовчать? Ми повернемо гроші!

Термін давності страхових випадків – 20 років. Зателефонуйте, отримаєте кваліфіковану консультацію по Європейському праву.

Безкоштовний дзвінок

Пошук