Granitsa Pogranichniki 640×394

Заборона в’їзду за борги в Шенген Зону.

Заборона в’їзду за борги в Шенген Зону.

Останнім часом ми спостерігаємо цікаву практику колекторських фірм з Європейського Союзу. Вона полягає в слідуючому. Колектори вимагають від прикордонних або міграційних служб країн ЄС заборонити в’їзд до Шенген Зони громадянам. Котрі мають борги перед іншими суб’єктами господарювання в країнах Шенген Зони. Борги за неоплачену страховку, фактуру, штраф.

А саме недотримання правил суспільного порядку, що іншими словами, асоціальна поведінка, не підпорядкування законам та нормам що діють в країні тимчасового перебування. Може викликати тимчасову заборону в’їзду до цієї країни, або до Шенген Зони в цілому.

Як цього уникнути?

Щоб з Вами, або з Вашими працівниками не трапилося неприємностей. Під час перетину кордону, або подорожей по ЄС. Потрібно завжди та вчасно оплачувати всі рахунки, фактури та претензії.  Що до Вас виставляються іншими суб’єктами господарювання. Бути уважними при подорожах, не порушувати правила дорожнього руху.

Звертаємо увагу громадян, котрі купили та користуються авто на закордонній реєстрації. Разом з придбанням автомобілів на Вас переходить обов’язок оплати страхового поліса в даному авто. Якщо Ви не будете оплачувати страховий поліс відповідальності перед третіми особами. Ваш борг страхова може продати колекторам, а вони в законному порядку будуть максимально ускладнювати Ваше пересування та перебування на території Європи. Це може бути заборона в’їзду, конфіскація майна (наприклад авто яким ви пересуваєтесь). Навіть обмеження волі за борги. Згідно рішення суду, за борги перед державою, суд може винести рішення про заміну покарання у вигляді штрафу, на покарання у вигляді позбавлення волі.

Адвокати нашої компанії аналізують Ваш борг в Європі. Та консультують як варто поступити з вирішенням даного питання. Але тільки в дуже рідких випадках вдається в повній мірі анулювати претензію про оплату штрафу, страховки, або фактури. Як правило, даний велика сума штрафу розкладається на частини та оплачується по частинам. А незначні штрафи оплачуються відразу.

Ми готові Вам допомагати з вирішенням Вашої проблеми боргу в країнах Європи.

Адвокати ТОВ “АДВОКАТ В ЄВРОПІ” https://advokatveurope.com/uk/ завжди на Вашій стороні.

 

 

Пошук