Справа про відшкодування після ДТП в Польщі в 2004 р.

Справа про відшкодування після ДТП в Польщі в 2004 р.

Минулого року до нашої фірми Адвокат в Європі, звернулася клієнт Марія П. Повідомила про те що ц 2004 році була травмована на пішому переході. ЇЇ збив автомобіль у м. Вроцлав, за кермом був громадянин Польщі. Жінка була травмована в ДТП. Під час лікування до неї в лікарню прийшов адвокат, та запропонував послуги страхового відшкодування. Вона погодилася. І, з її слів вже за два місяця приніс відшкодування у розмірі 7 тис. злотих.

Після того як наші адвокати у 2017 році дослідили дану справу. Витребували документи від страхової компанії. Виявилося що пані Марії у 2004 році була призначена виплата у Розмірі 55 тис. злотих. Вона потрапила на недобросовісного адвоката, котрий обманув її. Та повернув тільки незначну частину відшкодування.

Після аналізу справи, наша фірма погодилася продовжити справу про відшкодування проти страхової компанії.

Так як термін позивної давності становить 20 років. Справа була направлена в суд міста Вроцлав. Та протягом року для пані Марії вдалося повернути ще додатково 70 тис. злотих. Ми виграли цю справу незважаючи на довгий термін після аварії.

Пані Марія П. була надзвичайно задоволена та дякувала нам за професійну та прозору роботу. Вона отримала копію рішення про виплату, що забезпечило прозорість наших розрахунків згідно договору.

Фірма Адвокат В Європі, завжди з великою повагою відноситься до своїх клієнтів. Ми використовуємо всі можливі варіанти для того щоб максимізувати суму страхового відшкодування для клієнта. Це наш прямий обов’язок, забезпечити велику виплату.

 

Вибираючи адвоката для ведення Вашої справи за кордоном, будьте уважні.

Вам можуть не повною мірою, не чесно, або не до кінця повідомляти про курс ведення справи. На певні обставини не звернути уваги, упустити важливі моменти, що призведе до втрати потенційно можливого відшкодування. Для того щоб мати гарантії справедливого ведення Вашої справи, звертайтесь до фірми Адвокат В Європі. Ми завжди на Вашій стороні!

Ми за власний кошт та власними зусиллями, в обов’язковому порядку, забезпечуємо участь клієнта в судовому процесі. Так як це є ключовим етапом, признання тієї суми виплати, яку ми вимагаємо від страхової на користь клієнта.

У нас всі консультації безкоштовні. Контакти тут. Звертайтесь!

Пошук