Хто отримує спадщину у випадку смерті спадкоємця у США?

Заповіт спадкодавця надає інструкції щодо того, що станеться, якщо бенефіціар помре. Але якщо ця інформація не зазначена у заповіті, державне законодавство визначає, хто успадковує майно.

Якщо спадковий подарунок був призначений для групи людей, які не є індивідуально названими у заповіті, але є частиною групи. Наприклад, «мої діти», застосовуються спеціальні правила, коли один член групи вмирає.

Вимоги до періоду життя спадкоємця

Багато заповітів стверджують, що бенефіціари не можуть успадковувати майно. Якщо вони не живуть протягом певного періоду часу після того, як загине спадкодавець. Цей час називається “періодом виживання” і зазвичай коливається від 5 до 60 днів. Наприклад, в заповіті може бути зазначено. “Спадкоємець повинен жити протягом 45 днів після смерті спадкодавця, щоб отримати майно за заповітом”.

Якщо заповіт не встановлює вимогу щодо періоду життя спадкоємця. Державний закон може визначити такі рамки. У деяких державах, включаючи всі держави із Однаковим спадковим кодексом (Uniform Probate Code). Всі заповіти підлягають п’ятиденному періоду життя спадкоємця після смерті спадкодавця.

Якщо ні заповіт, ні державний закон не встановлює період життя спадкоємця. У такому випадку ви успадковуєте майно, якщо проживете хоча б на 1 годину довше ніж спадкодавець.

Наступні спадкоємці зазначені у заповіті

Якщо у заповіті зазначено ряд спадкоємців, у випадку смерті чи відмови першочергового спадкоємця. Зрозуміло, що відбувається з власністю: альтернативний спадкоємець отримує її. Наприклад, у заповіті може бути написано: «Я залишаю своє майно моїй дружині, Катерині Браун. Проте, якщо вона не переживе мене, дочці Джессіці Браун і моєму сину Ендрю Браун в рівних частках».

Якщо немає другочергового спадкоємця

Якщо заповіт не називає альтернативного спадкоємця, або він також помер, тоді це називається «недійсною» або «невдалою» спадщиною. Залежно від закону штату і того, як написано заповіт, майно отримає:

  • Останній або наступний бенефіціар, зазначений у заповіті;
  • Нащадки першочергового бенефіціара, відповідно до закону;
  • Спадкоємець загиблого спадкодавця по закону держави, як якщо б заповіту не було.

Наші адвокати ТОВ «Адвокат в Європі» БЕЗКОШТОВНО проконсультують Вас та Ваших близьких на рахунок отримання спадщини громадянами України у США, Канаді та Європі.

Пошук