ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444 ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48

Аварія в Іспанії – що робити далі?

Аварія в Іспанії - що робити далі?Більшість водіїв на території Європи витрачають багато часу на те, щоб знайти дешеву автомобільну страховку. Але мало хто замислюється про те, що може статися, якщо вони дійсно потраплять в ДТП в Іспанії?

На цьому етапі ваша автомобільна страховка і умови страхування стають критичними. У цій статті ми розглянемо основні кроки, які ви повинні зробити. Якщо у вас виникла автомобільна аварія в Іспанії.

Більшість дорожньо-транспортних пригод в Іспанії пов’язані з досить незначними подряпинами. І ударами в результаті аварій на парковці або невеликих зіткнень. Оскільки для більшості автомобілів середній збиток становить близько 250 євро, то варто залагодити це питання з іншим водієм. Якщо обидва транспортні засоби однаково пошкоджені, ви можете просто залишити питання і відшкодувати збитки самостійно.

Читайте далі:

ДІЇ ПРИ АВАРІЇ В СПОЛУЧЕНОМУ КОРОЛІВСТВІ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ТА ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО ЗІБРАТИ ДЛЯ РЕПАТРІАЦІЇ ТІЛА В УКРАЇНУ З ПОЛЬЩІ?

ЯК ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ В ДТП З ВЕЛОСИПЕДОМ В ЧЕХІЇ?

ВИ ПОТРАПИЛИ В АВАРІЮ – ЩО ТЕПЕР?

Якщо ви потрапили в серйозну аварію в Іспанії, то є сенс негайно зателефонувати 112 в поліцію і швидку допомогу. Хоча ви можете бути вражені, спробуйте отримати контактну інформацію про будь-яких свідків нещасного випадку. Це дуже важливо, коли справа доходить до вашого страхового відшкодування. Отримання поліцейського звіту також може бути реальною допомогою, коли є спір про причини нещасного випадку.

У вашій страховій документації знаходиться стандартна форма, яку повинні заповнити ви і другий водій при ДТП. У формі є місце для того, щоб ви намалювали схему розташування транспортних засобів. І пояснення того, як сталася аварія. Переконайтеся, що ви сфотографували реєстраційний знак на випадок, якщо інший водій надав неправдиву контактну інформацію.

ЧОМУ ПРАВИЛЬНИЙ СТРАХОВИЙ ПОЛІС В ІСПАНІЇ ТАКИЙ ВАЖЛИВИЙ?

Коли ви стали учасником автомобільної аварії в Іспанії з іншими транспортними засобами, то англомовний страховий брокер, який зможе допомогти вам, коли вам дійсно знадобиться допомога – це дійсно дуже цінно.

Занадто часто люди, які шукають дешеву автомобільну страховку в Іспанії, просто дивляться на ціну. А не на фактичне обслуговування і допомогу, надану їм після аварії.

Якщо ви потрапили в серйозну аварію в Іспанії, в якій одна зі сторін потребує медичної допомоги, то вам цілком можуть знадобитися послуги нашого адвоката ТОВ «Адвокат в Європі», щоб вимагати відшкодування збитків!

Пошук