Чи варто змінювати адвоката в процесі справи страхового відшкодування?

Чи варто змінювати адвоката в процесі справи страхового відшкодування?

Варіант змінити адвоката можливий, без негативних наслідків для Вас. Якщо адвокат що опікується Вашою справою, проти страхової компанії, є не компетентний. Не виходить з Вами на контакт. Або не проводить необхідних дії для максимізації суми відшкодування (експертизи психолога, зауваження до технічно транспортної експертизи, забезпечення Вашої присутності на судовому процесі). Це перші об’яви того що він не професійно підходить до справи. З таким адвокатом Ви не доотримаєте коштів від страхової компанії, або взагалі Вам буде відмовлено у виплаті.

Професіонали адвокати створюють та очолюють великі компанії, а не працюють в їх штаті.

Ви маєте бути пильними у виборі адвоката, або юридичної фірми, котра буде вести Вашу справу. Пам’ятайте, професіонал працює на себе а не на якусь «велику» юридичну компанію. Тому коли представники Вам розповідають що в компанії яку вони представляють найкращі адвокати, будьте уважні. Вимагайте зустрічі саме з тією людиною що безпосередньо буде займатися Вашою справою. А не отримає Вашу справу в наслідок ранішніх зборів в офісі фірми. Адвокат має чітко розуміти Ваш життєвий шлях, та потенційну втрату яку Ви отримали в наслідок нещасного випадку або ДТП за кордоном.

Першою вимогою з Вашого боку до адвоката має бути розуміння Вашої мови та культури. Звичаїв та традицій в тісних сімейних відносинах. Якщо людина що буде Вас представляти в суді не розуміє деталей Вашого життя, тоді це не буде відповідним чином відтворене в суді. А кожна емоція в суді це Ваші додаткові кошти.

Договір не може зобов’язувати жодну зі сторін до додаткових оплат.

Всі договори страхового відшкодування складаються у такій формі. Що винагороду виконуюча сторона отримує тільки у випадку виграної справи. В якості відсотку від кінцевої суми відшкодування.  Як правило кожний договір з адвокатом складається таким чином, що при розірванні цього договору. Жодна зі сторін не несе додаткових втрат. Та не обтяжує іншу сторону видатками. Якщо Вам пропонують інші умови, бутьте обачні. Відмова від попередньо даних доручень унеможливить ведення справи попереднім адвокатом. Тобто договір розривати не обов’язково. Він просто не виконується жодною зі сторін.

Якщо сумніваєтеся кому довірити справу, дзвоніть нам за безкоштовною консультацією.

Ми завжди на Вашій стороні.
Пошук