Travel Insurance

Поліс страхування подорожуючого за кордон.

Поліс страхування подорожуючого за кордон.

Як себе вести перед страховою компанією при настанні страхового випадку, ДТП, аварії, травм на виробництві, або іншій потребі. Звернення до лікарні, шпиталю в Польщі, Німеччині, Норвегії, Швеції, Італії, Австрії, Іспанії, Португалії та в іню країнах Шенген Зони.

Більшість страхових компаній вимагають дотримання певних норм, при настанні страхового випадку. Якщо клієнт не дотримається вказаних вимог полісу при настанні нещасного випадку. То повернення коштів за лікування буде значно ускладнене, та страхова постійно буде відмовляти у виплаті.

Необхідні дії зазначені на звороті Вашого полісу.

Як правило кожна страхова вимагає невідкладного повідомлення її представника про страховий випадок. І це є ключовим фактором для компенсації в майбутньому потрачених Вами коштів на лікування. Деякі компанії мають підписані договори з лікарнями за кордоном та направляють своїх клієнтів саме в ці лікарні. А по рахунках іншим медичних установ відмовляються повертати потрачені кошти на лікування.

Дуже часто страхові затягують або безпідставно відмовляють у виплаті. Тоді краще звернутися до адвоката та відстоювати свої інтереси в суді. Як правило адвокат не візьме від Вас жодних попередніх сплат. А тільки по факту виконаної роботи, та повернення коштів від страхової компанії на Ваші банківські рахунки.

Неоплачений штраф або фактура – заборона в’їзду на 3 роки.

Пам’ятайте що неоплачена фактура або рахунок за кордоном може призвести до заборони в’їзду в країну в якій Ви заборговали. Або цілком на території Шенгенської Зони терміном на 3 роки. Крім того після закінчення даного терміну, на кордоні Вас буде чекати виконавча служба та в обов’язковому порядку стягне з Вас заборговані кошти з відсотками.

Тому будьте уважні при виборі страхової компанії при поїздці за кордон. Ознайомтеся та дотримуйтеся всіх умов договору полісу страхування.

У випадку настання страхового випадку, отримання травм, ДТП, або інших нещасних випадків. Звертайтеся до нас і ми все врегулюємо на Вашу користь. І всі, Вами потрачені кошти будуть Вам повернені. Компенсацію за травми та моральну шкоду ми гарантуємо.

Адвокати нашої фірми, завжди на Вашій стороні, та готові допомогти Вам у різних країнах ЄС.

Пошук