ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

За останні роки поширилася практика держав Шенгенької зони вносити персональні дані іноземців до списку небажаних гостей на території ЄС. Такий перелік громадян з забороною вїзду називається база СІС/SIS (Schengen Information System), та обмежує перетин кордону будь якої держави учасниці Шенгенської угоди для персони, дані котрої занесені в вищезазначені базу.

Наша компанія, вже декілька років, успішно викреслює персональні дані громадян з списку небажаних гостей ЄС, та повертає право вїзду в Шенген зону. В більшості випадках справи вирішуються за 1 місяць. Інколи термін очікування на відміну депортації значно довший, та може тривати декілька місяців.
Все залежить від країни, котра внесла Вас до осіб небажаних на території ЄС, за які правопорушення Ваші дані там зберігаються, та скільки часу до завершення депортації.

У всіх випадках по роботі з клієнтами, спочатку потрібно встановити причину, по якій Вас внесли в базу СІС/SIS, скасувати, або вирішити цю причину, і тільки тоді вимагати викреслення Ваших персональних даних зі списку осіб небажаних на території Шенген зони.

Найбільш часто, причини з якими ми стикаємося в процесі роботи по питанню відміни депортації є:
Польща – рішення суду про вину громадянина в підробці документів (печатки в закордонному паспорті, запрошення на роботу, водійське посвідчення, та ін.) контрабанда сигарет, прострочені дні перебування.
Чехія – виконання роботи без необхідного дозволу, працевлаштування по польській візі, прострочені дні перебування .
Німетчина – підозра про нелегальне працевлаштування.
Словенія, Румунія, Угорщина – контрабанда сигарет, підробка документів, нелегальне працевлаштування, прострочені дні перебування.
Швеція, Норвегія, Данія – нелегальне працевлаштування, хуліганство, кражи, прострочені дні перебування.

Ми здатні швидко встановити причину Вашої заборони вїзду, по аналізу документів, котрі є у Вас на руках. Відповідно, не потрібно подавати запит в базу СІС/SIS, що значно скоротить час вирішення справи. В разі відсутності таких документів, запит в базу СІС/SIS є необхідний. Він направляється в міграційну службу, або її аналог, країни, котра внесла Ваші дані в систему СІС/SIS, для отримання причини та терміну дії запису. Від Вас буде необхідно надати доручення нашому адвокату, та свої персональні дані, всі інші дії ми виконаємо за Вас.

Памятайте, ми завжди на Вашій стороні. Готові Вам допомогти.

Безкоштовна консультація

Отримали депортацію з ЄС? Ми скасуємо! Потрапили в аварію на території ЄС, США чи Канади? Ваш родич загинув в ДТП за кордоном? Страхові фірми мовчать? Ми повернемо гроші!

Термін давності страхових випадків – 20 років. Зателефонуйте, отримаєте кваліфіковану консультацію по Європейському праву.

Безкоштовний дзвінок
Пошук