Підприємства постійно нарощують зовнішньоекономічний оборот, виходять на нові ринки збуту, шукають нових контрагентів за кордоном. І в тому випадку, коли контрагенти поводяться неправомірно по відношенню до своїх партнерів, на допомогу приходять наші Європейські адвокати. Надаємо колекторські послуги в Європі. Наші адвокати присутні практично в кожній країні Євросоюзу. Наші експерти готові надати всі відповіді на ваші питання щодо комерційної діяльності на території ЄС, на рідній для Вас мові. Багаторічний досвід ведення справ щодо стягнення фінансової заборгованості, згідно контрактів зовнішньо економічної торгівлі забезпечить швидкий та правомірний результат. Ви отримаєте всі заборгованості помножені на відсоток за кредитом згідно національного банку країни де буде розглядатися справа.

Колекторські послуги в Європі:

  • Стягнення заборгованості як за наявності документів, що підтверджують боргові зобов’язання (розписка, договір купівлі – продажу товару), так і без них.
  • Комплекс послуг по збору офіційних даних про боржника.
  • Стягнення боргу, у яких строк позовної давності минув.
  • Повернення заборгованості в досудовому та судовому порядку.
  • Супровід виконавчого провадження.
  • Арешт майна боржника.

Безкоштовна консультація

Отримали депортацію з ЄС? Ми скасуємо! Потрапили в аварію на території ЄС, США чи Канади? Ваш родич загинув в ДТП за кордоном? Страхові фірми мовчать? Ми повернемо гроші!

Термін давності страхових випадків – 20 років. Зателефонуйте, отримаєте кваліфіковану консультацію по Європейському праву.

Безкоштовний дзвінок

Пошук