ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Виплата за ДТП в Європі.

Я випадково дізналася про компанію “Адвокат в Європі”, розповів хтось із села. Зі мною стався нещасний випадок за кордоном – на пішохідному переході мене збила машина. Часу після аварії минуло багато, приблизно 8 років. Я подзвонила представникам компанії і розповіла про свою ситуацію. Приїхав представник і сказав, що мені положена виплата за ДТП в Європі. Підписали з ним договір і компанія взялася за мою справу.

Після короткого проміжку часу отримала дзвінок, в якому мені повідомили, що по тому ДТП, яке було 8 років тому. У мене був представник, адвокат, пан Дарек Х. з Польщі. Я згадала, що якісь документи підписувала в лікарні, але такі слова мене шокували. Виявилося, що адвокат Дарек Х. отримав за мене 45 000 злотих, і мені не передав ні копійки, сказавши, що моя справа затягнеться.

По телефону представники “Адвокат в Європі” мене заспокоїли, і сказали, що кошти повернуть як від попереднього адвоката, так і додаткові виплати від страхової компанії. Через три місяці кошти від попереднього адвоката повернули з відсотками. На страхову компанію склали позов до суду на 150000 злотих додаткового відшкодування, так як стан мого здоров’я за цей період значно погіршився. Причина погіршення – ДТП, що сталася 8 років тому.

Я запевняю, що представники фірми “Адвокат в Європі” дотримуються всіх обіцяних зобов’язань і я їх рекомендую, нехай успішно працюють на користь людям!

Ярослава. Виплата за ДТП в Європі
Пошук