ДТП в Польщі.

Ці хлопці мені дуже допомогли, після ДТП в Польщі. Поверталася з заробітків: зламана рука, два ребра, струс головного мозку, дві операції на руці, але вже на території України. До мене приїхав представник компанії “Адвокат в Європі” і запропонував допомогу. Спочатку я не повірила, що хтось візьметься допомагати, тим більше без грошей і попередньої оплати. У нас, в Україні, все влаштовано так, що спочатку даєш гроші, а потім шукаєш кому ти їх дала)). Тут навпаки – підписала договір і через три тижні мені вже привезли гроші. Сказали, що це тільки перша виплата і варто очікувати наступні. Через місяць знову приїхав представник, знову привіз гроші і сказав, що ще буде суд.

На суд мене завезли автомобілем, оплатили моє проживання в готелі та харчування в обидві сторони. Там я дала свідчення. Мені сказали які питання буде задавати суддя і як на них відповідати. Я була вражена такою турботою. Для того, щоб збільшити суму відшкодування був притягнутий лікар-експерт з Польщі, до якого мене теж завезли і повністю оплатили всі витрати на дорогу.

Дякую вам за це! Суд завершився, сума виплати була дуже значна, мені цілком вистачило на фізичну і психологічну реабілітацію.

Олена. ДТП в Польщі
Пошук