Успадкування індивідуального пенсійного рахунку (IRA) у США

Що таке “успадкований IRA”?

Спадковий пенсійний рахунок – це обліковий запис, який відкривається, коли індивідуум успадковує пенсійні заощадження. Він фінансується IRA або роботодавцем, після того як власник вмирає. Успадкований Індивідуальний пенсійний рахунок (IRA) може належати будь-кому з бенефіціарів:

 • чоловік / дружина;
 • брат / сестра;
 • діти / онуки;
 • далекі родичі;
 • друзі;
 • родичі за кордоном;
 • непов’язана юридична одиниця із довіреністю від померлого.

Тим не менше, правила щодо розпорядження успадкованим ІRА відрізняються для подружніх пар та інших спадкоємців. Спадковий ІRА також відомий як “IRA для спадкоємців”. Багато провідних брокерів у США надають підтримку у вирішенні питань пов’язаних з успадкуванням індивідуального пенсійного фонду.

Розподіл IRA

Бенефіціар може відкрити новий обліковий запис успадкованого пенсійного рахунку з різних типів правомірних IRA. До цього списку входять:

 • традиційний пенсійний рахунок (traditional IRA)
 • Roth (пенсійний рахунок не підлягає оподаткуванню);
 • Rollover (перерахування коштів з пенсійного рахунку на традиційний чи ROTH шляхом прямого переказу або чеком);
 • SEP (спрощена пенсія для працівників)
 • SIMPLE (пенсійний план, що фінансується роботодавцем для працівників малого бізнесу).

Активи, що знаходяться на пенсійному рахунку померлого, повинні бути перенесені на новий обліковий запис спадкодавця. Це перенесення має відбутися, навіть якщо планується розподіл одноразової суми. Живий член подружжя може перевести активи на власний рахунок. Відрахування не можуть бути проведені на рахунку успадкованого ІRА.

Якщо власник вже почав отримувати мінімальні дистрибутиви (RMD) на момент смерті, бенефіціар повинен продовжувати отримувати пенсійні надходження. Проте спадкодавцю необхідно обчислити, та подати новий графік сплати пенсійних коштів на основі власної тривалості життя. Якщо власник IRA не вибрав графік RMD або досяг 70,5 років. Бенефіціар IRA має п’ять років для зняття коштів, який потім підлягатиме податку на прибуток.

Успадкування IRA для подружжя

Члени подружжя мають быльше варіантів використання успадкованого ІRА. По-перше, вони можуть перенести існуючий ІRА на своє ім’я та відкласти розподіл до тих пір, поки кошти не будуть потрібні. Живому члену подружжя не потрібно відразу розподіляти гроші від успадкованого ІRА. Вони мають 60 днів після отримання дистрибутиву, щоб надіслати їх на свій власний рахунок IRА.

Успадкування IRA для іноземних спадкоємців

Спадкоємці, що не є членами подружжя, підлягають обов’язковому мінімальному розподілу IRA та не можуть розглядати успадкований рахунок як власний. Вони не можуть робити внески або переводити активи в спадковий ІRА або виходити з нього. Податки не стягуються, поки не будуть розподілені. Активи повинні розподілятися за одноразовою виплатою або передаватися на успадкований ІRА.

ЯКЩО ВИ ОТРИМАЛИ ЛИСТ ПРО УСПАДКУВАННЯ ПЕНСІЙНОГО РАХУНКУ IRA АБО ANNUITY З США, ЗВЕРНІТЬСЯ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ДО ТОВ “АДВОКАТ В ЄВРОПІ”. МИ ЗАВЖДИ НА ВАШІЙ СТОРОНІ!!!

Пошук