Отримання спадщини за кордоном – одне з пріоритетних напрямків компанії “Адвокат в Європі”. Ми маємо величезний досвід в пошуку, встановленні та поверненні спадкових прав на користь наших клієнтів з території Європейського союзу, США, Канади та Ізраїлю.

Якщо у Вас є інформація що Ви, потенційно могли би претендувати на спадщину за кордоном – ми, Вам допоможемо!! Ви наш клієнт!!

70 наших кращих працівників в 30 країнах світу – Ваші партнери, котрі завжди працюють на максимальний результат для своїх клієнтів. А це – адвокати, нотаріуси, працівники архівних установ, генеологісти, фінансові експерти, експерти з нерухомості.

Наші витрати на отримання спадщини за кордоном:
  • Переклад всіх документів.
  • Пошук спадкового майна.
  • Написання позову до суду.
  • Ведення справи в суді.
  • Міжнародні перельоти Вас та Ваших рідних.
  • Оплата готелів та Вашого перебування за кордоном.
  • Повернення та оформлення майна в Вашу власність.

Також надаємо послуги розпорядження поверненим майном за Вашим дорученням, продаж майна, та повернення коштів від продажу на вказані Вами банківські рахунки.

Наші фінансові експерти нададуть Вам безкоштовні консультації, яким чином краще розпорядитися отриманим майном, як мінімізувати податки, та максимізувати Ваш дохід. Ми Вам тільки радимо –  рішення приймаєте Ви самі. Ми – Ваш кращий партнер за кордоном.

Ми гарантуємо завершення розгляду спадкових прав та повернення майна протягом 1 року.

Безкоштовна консультація

Отримали депортацію з ЄС? Ми скасуємо! Потрапили в аварію на території ЄС, США чи Канади? Ваш родич загинув в ДТП за кордоном? Страхові фірми мовчать? Ми повернемо гроші!

Термін давності страхових випадків – 20 років. Зателефонуйте, отримаєте кваліфіковану консультацію по Європейському праву.

Безкоштовний дзвінок

Пошук