ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444 ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48

Отримання спадщини за кордоном – одне з пріоритетних напрямків компанії “Адвокат в Європі”. Ми маємо величезний досвід в пошуку, встановленні та поверненні спадкових прав на користь наших клієнтів з території Європейського союзу, США, Канади та Ізраїлю.

Правове регулювання міжнародного спадкування

При спадкуванні майна, що знаходиться за кордоном слід враховувати, що в даному випадку правила успадкування будуть регулюватися законодавством інших країн.
Наші витрати на отримання спадщини за кордоном:

 • Переклад всіх документів.
 • Пошук спадкового майна.
 • Написання позову до суду.
 • Ведення справи в суді.
 • Міжнародні перельоти Вас та Ваших рідних.
 • Оплата готелів та Вашого перебування за кордоном.
 • Повернення та оформлення майна в Вашу власність.

Документи для закордонного успадкування

Для вступу в право успадкування буде потрібно представити певний пакет документів:

 • свідоцтво про смерть спадкодавця;
 • паспорт спадкоємця;
 • свідоцтво про право на спадщину;
 • документи, що свідчать про спорідненість з заповідачем.

Документи в більшій частині збираються безпосередньо за кордоном. Ми допоможемо зібрати усі документи або зробимо це за Вас.

Податки на спадок

У більшості країн спадкоємці зобов’язані сплатити податок на отримане майно. В Австрії, Латвії та Португалії і на Кіпрі немає податку на спадщину. В інших країнах Європи ставка варіюється в залежності від ступеня споріднення: чим ближче спадкоємець до спадкодавцеві, тим менший податок. Також у багатьох країнах передбачені податкові відрахування.

Чому варто звернутись у компанію “Адвокат в Європі”?

Якщо у Вас є інформація що Ви, потенційно могли би претендувати на спадщину за кордоном – ми, Вам допоможемо!! Ви наш клієнт!!
70 наших кращих працівників в 30 країнах світу – Ваші партнери, котрі завжди працюють на максимальний результат для своїх клієнтів. А це – адвокати, нотаріуси, працівники архівних установ, генеологісти, фінансові експерти, експерти з нерухомості.
Також надаємо послуги розпорядження поверненим майном за Вашим дорученням, продаж майна, та повернення коштів від продажу на вказані Вами банківські рахунки.
Наші фінансові експерти нададуть Вам безкоштовні консультації, яким чином краще розпорядитися отриманим майном, як мінімізувати податки, та максимізувати Ваш дохід. Ми Вам тільки радимо – рішення приймаєте Ви самі. Ми – Ваш кращий партнер за кордоном.
Ми гарантуємо завершення розгляду спадкових прав та повернення майна протягом 1 року.

Безкоштовна консультація

Отримали депортацію з ЄС? Ми скасуємо! Потрапили в аварію на території ЄС, США чи Канади? Ваш родич загинув в ДТП за кордоном? Страхові фірми мовчать? Ми повернемо гроші!

Термін давності страхових випадків – 20 років. Зателефонуйте, отримаєте кваліфіковану консультацію по Європейському праву.

Безкоштовний дзвінок

Україна: +380974820448
Росія: +79637502075
Беларусь: +375298809900
Молдова: +37379444462
Польша: +48601167770
Чехія: +420778401653
Казахстан: WhatsAp +380974820448

Пошук