Відгуки вдячних клієнтів

Відгуки

Хотів поїхати закордон на роботу, щоб заробити гроші. Але отримав депортацію через запрошення, яке виявилось недійсним. Через це отримав депортацію на 1 рік. не знав що робити. Але знайшов в інтернеті Ваш сайт, і вирішив звернутись.

Довго вагався, бо не знав чи дійсно то можливо відмінити депортацію. Та за місяць часу отримав децизіяю, в якій було написано що моя депортація відмінена.

Хоча був страх, коли після відміни депортації перетинав кордон, бо не знав чи будуть пограничники щось казати. Але все пройшло добре, і ніяких проблем не було.

Дуже Вам вдячний, що допомогли мені!

Андрій, 30 років

Львів

Будучи за кордоном на роботі, не додумалась залишити 1 день в запасі, і виїхати на 1 день раніше. Тому коли пробувала перетнути кордон, отримала депортацію на 6 місяців на територію Польщі. Була дуже засмучена депортацією з Польщі, і не знала що робити. Тому почала шукати в інтернеті порад. Найшовши компанію “Адвокат в Європі” переглянула їхні поради на відео, і вирішила звернутись до них.

Вважаю що звернення до “Адвокат в Європі” по питанню відміни депортації було правильним рішенням. Хлопці допомогли все оформити і зробити, так що мені не потрібно було самій всім займатись. Хлопці молодці що допомагають з відмінами депортацій!

Елена

Відміна депортації

У квітні 2017р. під час перетину польсько-українського кордону, отримав депортацію і заборону на в’їзд в Польщу терміном на 1рік. Причиною цьому стала відсутність запрошення на роботу в Польщі, яке дивним чином загубилось, або залишилось на старому робочому місці. Ця інформація стала справжнім розчаруванням, оскільки мій візит до рідного дому передбачав короткочасне перебування і в планах був виїзд по запрошенню на нове місце роботи. Від знайомих почув що є фірма у якої є послуга – відміна депортації з Європи. Компанія “Адвокат в Європі“, яка доволі швидко і якісно вирішує юридичні спори.

Зайшовши на сайт, побачив номер телефону, по якому і зв’язався з представником компанії. Розказавши свою ситуацію представнику компанії, отримав чітку і ствердну відповідь про можливість скасування депортації в суді. Підготувавши необхідні документи для судового розгляду, залишилось тільки чекати результату. І ось, пройшло не так багато часу як моя депортація скасована. При перетині польського кордону не виникло жодних запитань! Величезна подяка юристам компанії “Адвокат в Європі” – хлопці, ви робите добру справу!

Ярослав

ДТП в Європі.

Сам я з небагатої сім’ї, тому вирішив поїхати на заробітки. Пробув там недовго тому, що потрапив у ДТП в Європі. Наслідки досить важкі, травми голови, ноги, як наслідок операції і 2 місяці в лікарні. Всі заощадження моєї сім’ї пішли на лікування. Знайшли мене адвокати польської фірми V., запропонували свої послуги, обіцяли певну суму грошей після суду, я погодився. Потім від них довгий час не було звісток, ніякого контакту, я почав самостійно шукати як можна отримати відшкодування за ДТП в Європі.

Знайшов фірму “Адвокат в Європі”, подзвонив і домовився про зустріч. Коли мої документи з лікарні переглянули, сказали що можна отримати раз в десять більше ніж те, що обіцяли попередні адвокати, але потрібно докласти зусиль. Я підписав новий контракт і почав співпрацю, на мою думку з більш досвідченими. Мені пояснили, що травми у мене значно серйозніше, ніж ті, що на папері. Я повинен був пройти додаткове обстеження і так як коштів у мене не було, вони все оплатили. Мені чітко пояснили яких лікарів та які діагнози потрібно підтвердити. Я це зробив і вже через місяць отримав першу виплату, в такому розмірі як адвокати з фірми V, обіцяли після суду. А на суд “Адвокат в Європі” дійсно направили суму, яка в десять разів більше обіцяної попередніми адвокатами з фірми V. Я зрозумів, що тепер моя справа в надійних руках, і я не втрачу свій шанс на максимальне відшкодування.

Степан

Відшкодування за ДТП в Європі.

У тій страшній аварії загинула моя сестра та її колега по роботі. Вони просто йшли по узбіччю, коли п’яний водій виїхав на них і завдав їм смертельні травми. У нас вдома залишилося дві дочки моєї сестри, в той момент вони стали круглими сиротами. Ми почали шукати як можна отримати виплату за ДТП. Тоді з нами зв’язалися з офісу “Адвокат в Європі”, але на той момент ми вже мали іншого польського адвоката, але зустріч не пройшла даремно. Нам пояснили, що відшкодування за ДТП в Європі повинно бути вже давно, і є велика ймовірність, що воно вже було, а нам просто про це не повідомили.

Ми почали контактувати з попереднім адвокатом, але безуспішно. Якісь незрозумілі від нього пояснення та наростаюча недовіра до нього спонукала нас підписати новий договір з “Адвокат в Європі”. Хлопці пояснили нам в чому полягає відшкодування і як його максимізувати. Зробили все, що нас просили і результат не змусив себе чекати. Через місяць після підписання нового договору прийшла перша виплата. Ми побачили, що хлопці з “Адвокат в Європі” роблять свою роботу. Попередні адвокати тримали нашу справу півроку і ніякого контакту з нами, а тут: швидко, якісно, ​​результативно. Ми задоволені. Діти отримали кошти, поїхала їм заробляти мама, і на жаль не повернулася…

Анна

Виплата за ДТП в Європі.

Я випадково дізналася про компанію “Адвокат в Європі”, розповів хтось із села. Зі мною стався нещасний випадок за кордоном – на пішохідному переході мене збила машина. Часу після аварії минуло багато, приблизно 8 років. Я подзвонила представникам компанії і розповіла про свою ситуацію. Приїхав представник і сказав, що мені положена виплата за ДТП в Європі. Підписали з ним договір і компанія взялася за мою справу.

Після короткого проміжку часу отримала дзвінок, в якому мені повідомили, що по тому ДТП, яке було 8 років тому. У мене був представник, адвокат, пан Дарек Х. з Польщі. Я згадала, що якісь документи підписувала в лікарні, але такі слова мене шокували. Виявилося, що адвокат Дарек Х. отримав за мене 45 000 злотих, і мені не передав ні копійки, сказавши, що моя справа затягнеться.

По телефону представники “Адвокат в Європі” мене заспокоїли, і сказали, що кошти повернуть як від попереднього адвоката, так і додаткові виплати від страхової компанії. Через три місяці кошти від попереднього адвоката повернули з відсотками. На страхову компанію склали позов до суду на 150000 злотих додаткового відшкодування, так як стан мого здоров’я за цей період значно погіршився. Причина погіршення – ДТП, що сталася 8 років тому.

Я запевняю, що представники фірми “Адвокат в Європі” дотримуються всіх обіцяних зобов’язань і я їх рекомендую, нехай успішно працюють на користь людям!

Ярослава

Аварія в Європі.

Історія моїх страждань, що тривали близько року, звучить так. В Україні, після падіння курсу гривні, моя заробітна плата не дозволяла прогодувати мою сім’ю і дочка – студентка першого курсу. Я поїхав на заробітки і зі мною трапилася аварія в Європі. Сталося це в Польщі.

Одного ранку, по дорозі на роботу в наш автомобіль влетіла вантажівка. У цій страшній аварії загинули двоє людей, я дивом залишився живий. Отримав важкі травми, перелом хребта, відкритий перелом ноги та ін… Компанію “Адвокат в Європі” мені порадили колеги по роботі, комусь із них вони скасовували депортації. Друзі сказали, що хлопці займаються різними страховими виплатами з Європи. До мене приїхали представники фірми, ми підписали всі необхідні документи і вже через короткий період часу мені привезли кошти на лікування. Поки я перебував на лікуванні мене постійно відвідували адвокати, запитували про моє здоров’я і дбали про мене.

Я повністю задоволений і рекомендую цих хлопців!

Ярослав

ДТП в Польщі.

Ці хлопці мені дуже допомогли, після ДТП в Польщі. Поверталася з заробітків: зламана рука, два ребра, струс головного мозку, дві операції на руці, але вже на території України. До мене приїхав представник компанії “Адвокат в Європі” і запропонував допомогу. Спочатку я не повірила, що хтось візьметься допомагати, тим більше без грошей і попередньої оплати. У нас, в Україні, все влаштовано так, що спочатку даєш гроші, а потім шукаєш кому ти їх дала)). Тут навпаки – підписала договір і через три тижні мені вже привезли гроші. Сказали, що це тільки перша виплата і варто очікувати наступні. Через місяць знову приїхав представник, знову привіз гроші і сказав, що ще буде суд.

На суд мене завезли автомобілем, оплатили моє проживання в готелі та харчування в обидві сторони. Там я дала свідчення. Мені сказали які питання буде задавати суддя і як на них відповідати. Я була вражена такою турботою. Для того, щоб збільшити суму відшкодування був притягнутий лікар-експерт з Польщі, до якого мене теж завезли і повністю оплатили всі витрати на дорогу.

Дякую вам за це! Суд завершився, сума виплати була дуже значна, мені цілком вистачило на фізичну і психологічну реабілітацію.

Елена

Безкоштовна консультація

Отримали депортацію з ЄС? Ми скасуємо! Потрапили в аварію на території ЄС, США чи Канади? Ваш родич загинув в ДТП за кордоном? Страхові фірми мовчать? Ми повернемо гроші!

Термін давності страхових випадків – 20 років. Зателефонуйте, отримаєте кваліфіковану консультацію по Європейському праву.

Безкоштовний дзвінок

Пошук