ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Відгуки вдячних клієнтів

Відгуки

Генадій О. Разом з ТОВ “Адвокат в Європі” продали дім на Кіпрі, що перейшов мені у спадок від рідного дядька

У 2017 мені повідомили про смерть рідного дядька на Кіпрі, резидентом якого він був. Так як я був найближчим живим родичем, то переді мною постав важкий вибір – відмовитись від спадку або прийняти спадок і вкласти дуже багато грошей у цю справу. Я вже був готовий відмовитись, але, на щастя знайшов цю фірму. Хлопці працюють на відсотках від виграної справи і роблять свою роботу швидко та якісно! І ось під кінець року у мене справжній новорічний подарунок – будинок продано і кошти поступили на мій рахунок)) Величезне дякую за пророблену роботу, обов’язково Вас рекомендуватиму!
З найкращими побажаннями,
Генадій

Данило Д. Банківський рахунок в США. Спадщина від моєї бабусі

Після смерті моєї бабусі в США, спільно з компанією “Адвокат в Європі” ми почали шукати спадщину на її ім’я. Загалом, збір інформації та всіх документів разом з перекладом, завіренням у посольстві США, зайняв близько року. Але все закінчилось успішно, дякую! Буду вас рекомендувати.

Сергій Ж. Перелом хребта при вигрузці автомобіля в Нідерландах. Адвокати допомогли отримати гроші на лікування!

Дякую всім причетним до справи відшкодування! Я отримав дуже страшну травму в Нідерланадах, коли вигружали автомобіль. Я був офіційно працевлаштований від Литовської фірми. Декілька місяців тримав процес збирання всіх медичних документів, зі мною працював психолог і ось нарешті цей довгоочікуваний момент настав. Я отримав крихітну надію, що після реабілітації мій стан здоров’я покращиться. Реабілітація такого типу можлива лише за кордоном, тому ці гроші мені були життєво необхідні. Адвокати в Європі дуже допомогли!

Олена Т. Я та мама отримала грошову компенсацію після трагічної загибелі брата в Німеччині

Мій брат працював уже багато років далекобійником в Європі. Загинув він весною цього року у страшній автокатастрофі в Німеччині. Тільки зараз, завдяки плідній праці адвокатів “Адвокат в Європі” ми отримали повну суму компенсації від страхової компанії. Дякуємо

ХАННА Г. ПІСЛЯ СМЕРТІ МАТЕРІ В КАТАНІЇ, ІТАЛІЯ – ОТРИМАЛА ВЕЛИКИЙ СПАДОК ЗАВДЯКИ ТОВ “АДВОКАТ В ЄВРОПІ”

Я навчаюсь у Польщі, в Університеті природничих наук міста Люблін, громадянство -українське. Моя мати – Христина, поїхала на заробітки в Італію, коли я ще була в школі. Там вона вийшла другий раз заміж за італійця та отримала громадянство. Працювала вона у хоспісі в Катанії. Моя мати та її чоловік потрапили у смертельну ДТП на території Італії. Адвокати ТОВ “Адвокат в Європі” спочатку допомогли мені отримати компенсацію від страхової за втрату рідної людини в аварії, а потім стали моїми представниками у справі успадкування будинку та банківських накопичень в Італії. Зараз я можу спокійно продовжувати навчання в Польщі, адже “Адвокат в Європі” виграли мені значну суму спадщини. Не бійтеся звертатися до цих адвокатів, бо вони справжні профі!!!

Світлана С. Я отримала гроші на реабілітацію після аварії в Німеччині!

Минулої осені я стала учасником ДТП у Гамбурзі (мене на пішоході збив автомобіль з німецькою реєстрацією). Тоді я дуже переживала, що майже усе лікування потрібно оплачувати самій, так як тоді я не мала жодної страхівки. “Адвокати Адвокат в Європі” люб’язно погодилися працювати проти німецької страхової і допомогти мені отримати компенсацію! Хочу зазначити, що сама я б не справилась, так як німецькою не говорю. Усі докумети вони збирали самостійно та перекладали, робили це дуже швидко і якісно. Зараз я пройшла повний курс реабілітації та повернулася до нормального життя!Дякую!!!

Єлизавета Б. Знайшли втрачений банківський рахунок після смерті батька в 2010

Мій батько помер у 2010 році в Англії, там у нього була своя логістична компанія. Після його смерті, між мною, братом та його дружиною було розподілено майно. Але у спадкову масу не було включено банківський рахунок у Ліхтенштейні. Розпорядник майна декілька раз відправляв запити на банк, та безрезультатно. Так і вийшло, що цей рахунок уже 8 років не був затребуваним. Одного разу, зовсім випадково я натрапила на сайт “Адвокат в Європі” і вирішила ” А чому б не спробувати знайти той рахунок в Ліхтенштейні?”. І знаєте, це було дуже правильне рішення. До цих пір, вважаю це моїм подарунком долі. Завдяки цій юридичній компаніїї я отримала спадкові кошти із рахунку в Ліхтенштейні. Спасибі усім за допомогу, буду Вас рекомендувати!

Ярослав Д. Адвокати працювали із польською страховою і допомогли мені

Після смерті сина поблизу Жешува, я співпрацював з фірмою “Адвокат в Європі”. Зі мною працював психолог від фірми і це мені дуже допомагало. Хлопці домовились із страховою компанією, щоб оплатити хороший пам’ятник на цвинтарі. Потім я отримав компенсацію за моральну біль. То дуже важка втрата, дякую, що робите благе діло

Сергій С. “Адвокат в Європі” допоміг зібрати документи для відшкодування ZUS в Польщі

Щиросердечне дякую Вам, адвокати “Адвокат в Європі”! Через нещасний випадок на заводі в Польщі, я втратив кисть на лівій руці. У той важкий реабілітаційний період, адвокати самостійно збирали та відправляли документи до ЗУСу. Незабаром я отримав компенсацію, яку повністю витратив на післяреабілітаційний період. Спасибі

Денис Р. Допомогли отримати гроші від страхової після аварії в Чехії

Я студент другого курсу Технічного університету в Брно. Декілька місяців тому, я став учасником ДТП на автобані, нас підрізав водій у стані наркотичного сп’яніння. Після трагедії я отримав відкритий перелом ноги, забій голови та розтрощене передпліччя. Завдяки “Адвокат в Європі” я швидко отримав кошти на реабілітацію і зараз про аварію нагадують лише шрами. Хороші та відповідальні адвокати!!!

Мирослава О. Шукала могилу рідної тітки в США, а отримала спадок

Моя тітка Орися мешкала у штаті Коннектикут, США. Вона прожила 98 років, але останні 6 ми з нею перестали листуватися. Вона була мені дуже близькою людиною, але якось так склалося життя і ми втратили зв’язок. Якось шукала в Інтернеті статті, як знайти людину в Америці і побачила сторінку Адвокат в Європі. Я перетелефонувала і юридичний консультант запропонував безкоштовно знайти могилу моєї померлої тітки. Уже через тиждень я була вражена, що вдалося знайти експертам “Адвокат в Європі”. Виявилось, що моя тітка останні роки жила в будинку пристарілих, тому машину вона пожертувавала на Храм Святого Миколая у своєму місті, а депозитні рахунки залишилися так і не розподіленими. Неймовірно, але адвокати зв’язалися із священником Храму Святого Миколая і він люб’язно погодився зробити фотографії надгробку тітки Орисі. Після цього моя душа заспокоїлась і я підписала договір із адвокатами “Адвокат в Європі” на успадкування депозитних рахунків. Уже пройшло 5 місяців, як я отримала спадкові кошти моєї тітки Орисі. За проханням адвокатів цієї фірми із великою радістю на серці пишу цей коментар і дякую всім причетним до цієї справи!

 

Стефанія К. Отримала спадщину після смерті прабабці в Саскачевані, Канада

Доброго дня! Хочу подякувати усім адвокатам компанії “Адвокат в Європі” за плідну працю у справі продажу спадкового дому у місті Саскатун, Саскачеван.  Моя прабабця емігрувала в Канаду ще у 1965 році і там вийшла заміж. У моєї бабці був лише один син, та він помер раніше за неї. Зв’язок з нею ми підтримували майже до самої її смерті у 2014. Через певні причини займатися передачою спадку ми почали лише в 2017 році, так як щоразу не могли знайти нормальних адвокатів. Хочу сказати, що “Адвокат в Європі” за короткий період часу надали нам стільки важливої інформації, як жоден з попередніх юристів. Ми без сумнівів передали всі документи на опрацювання і уже через 1,5 роки отримали заповітну спадщину. Ми працювали як з українськими адвокатами, так і шукали юристів в Канаді – але вони не виправдали наших очікувань, а лише затягували процес. Вдячна юристам від “Адвокат в Європі”, що совісно виконуєте свій обов’язок та допомагаєте людям отримати спадщину в Канаді. Рекомендую!!!

Допомога після ДТП в Польщі

Ми отримали відшкодування за смерть чоловіка після аварії в Польщі. Цю фірму ми знайшл випадково в Інтернеті, коли шукали інформацію про репатріацію тіла з Польщі на Україну. Директор запропонував оплатити нам послуги репатріації, а потім цю суму за перевезення забрати вже від страхової. Для нас – це було справді спасінням, бо таких великих коштів у нас тоді не було.

Дякуємо за швидку допомогу та юридичну підтримку. Самі ми б не справились, бо страхові агенти не завжди швидко реагують на наші прохання і запити.

 

Компенсація від страхової LINK4 за смерть сестри

Нашу сім’ю сколихнуло страшне горе 16 cічня – загинула моя рідна сестра Світлана у ДТП.  У той жахливий період після трагедії адвокати з Адвокат в Європі юридично підтримували нас, допомогли організувати повернення тіла на Україну, займалися оформленням документів для відшкодування, також з нами працював професійних психотерапевт від фірми. Рекомендуємо до співпраці і дякуємо

Галина Т. Відшкодування за смерть чоловіка у Польщі

Моє життя трагічно змінилося після смерті чоловіка. Серце може все витримати, але похоронити коханого чоловіка – це дуже велике горе для кожної жінки. Дуже вдячна адвокатам “Адвокат в Європі”, що фінансово підтримали нашу сім’ю після такої трагедії та довели, що мій чоловік не був винен у цій страшній аварії. Адвокати дуже довго спілкувалися із представниками тої страхової компанії, улагоджували всі судові процеси, допомогли провести експертизу. Тепер я спокійна, що наші діти не залишаться без фінансової пітримки, бо страхова компанія виплатила компенсацію. Також вони добилися коштів від страхової компанії, щоб  купити пам’ятник. Ще раз дякую Вам

Іван Б. Компенсація за смерть матері у ДТП

Після смерті матері у аварії в Польщі у нас не було коштів заплатити навіть за перевезення тіла до України. Адвокати з “Адвокат в Європі” оплатили нам цю суму, а потім допомогли отримати компенсацію для всієї сім’ї. Після смерті матері, яка все життя їздила на заробітки, ці кошти дуже помогли всій родині. Протягом всього процесу з нами працював психотерапевт та юридичні консультанти, які повідомляли про хід справи. Дуже дякую всій команді “Адвокат в Європі”, що допомогли нам у таку хвилину скрути.

Олександр Д. Відміна заборони в’їзду із Польщі

Прострочив дні перебуваня в Польщі. “Адвокат в Європі” швидко та якісно допоміг відмінити депортацію і дізнатися чи я є в базі SIS. Буду звертатися ще за юридичними консультаціями

Я працювала разом із своїм сином на заводі LG у Вроцлаві. Після травми спини, я думала що уже не буду ходити. Ми самі з сином із села на Закарпатті, тому й грошей у нас не було на реабілітацію. Дуже важко тоді було, бо роботодавець затягував процес виплати на лікарняний, а де далі шукати допомоги ми й не знали. Тоді сусідка розказала, що одна юридична компанія допомагала постраждавшим у ДТП в Польщі отримати компенсацію за травми. Ми спочатку сильно вагалися, бо дуже боялися натрапити на шахраїв. Але “Адвокат в Європі” справжні професіонали! До нас в лікарню приїхав польський адвокат від компанії,  допоміг із усіма медичними питаннями та уклав договір. Уже за 5 місяців я отримала першу велику суму для реабілітації. Без їхньої допомоги я б уже точно ніколи не встала на ноги! Я усім знайомим рекомендую працювати із адвокатами  “Адвокат в Європі”, бо вони завжди намагаються максимально допомогти нам, українцям, за кордоном!

Ірина К.

Відшкодування за травму на виробництві у Польщі

Хотів поїхати закордон на роботу, щоб заробити гроші. Але отримав депортацію через запрошення, яке виявилось недійсним. Через це отримав депортацію на 1 рік. не знав що робити. Але знайшов в інтернеті Ваш сайт, і вирішив звернутись.

Довго вагався, бо не знав чи дійсно то можливо відмінити депортацію. Та за місяць часу отримав децизіяю, в якій було написано що моя депортація відмінена.

Хоча був страх, коли після відміни депортації перетинав кордон, бо не знав чи будуть пограничники щось казати. Але все пройшло добре, і ніяких проблем не було.

Дуже Вам вдячний, що допомогли мені!

Андрій, 30 років

Львів

Будучи за кордоном на роботі, не додумалась залишити 1 день в запасі, і виїхати на 1 день раніше. Тому коли пробувала перетнути кордон, отримала депортацію на 6 місяців на територію Польщі. Була дуже засмучена депортацією з Польщі, і не знала що робити. Тому почала шукати в інтернеті порад. Найшовши компанію “Адвокат в Європі” переглянула їхні поради на відео, і вирішила звернутись до них.

Вважаю що звернення до “Адвокат в Європі” по питанню відміни депортації було правильним рішенням. Хлопці допомогли все оформити і зробити, так що мені не потрібно було самій всім займатись. Хлопці молодці що допомагають з відмінами депортацій!

Елена

Відміна депортації

У квітні 2017р. під час перетину польсько-українського кордону, отримав депортацію і заборону на в’їзд в Польщу терміном на 1рік. Причиною цьому стала відсутність запрошення на роботу в Польщі, яке дивним чином загубилось, або залишилось на старому робочому місці. Ця інформація стала справжнім розчаруванням, оскільки мій візит до рідного дому передбачав короткочасне перебування і в планах був виїзд по запрошенню на нове місце роботи. Від знайомих почув що є фірма у якої є послуга – відміна депортації з Європи. Компанія “Адвокат в Європі“, яка доволі швидко і якісно вирішує юридичні спори.

Зайшовши на сайт, побачив номер телефону, по якому і зв’язався з представником компанії. Розказавши свою ситуацію представнику компанії, отримав чітку і ствердну відповідь про можливість скасування депортації в суді. Підготувавши необхідні документи для судового розгляду, залишилось тільки чекати результату. І ось, пройшло не так багато часу як моя депортація скасована. При перетині польського кордону не виникло жодних запитань! Величезна подяка юристам компанії “Адвокат в Європі” – хлопці, ви робите добру справу!

Ярослав

ДТП в Європі.

Сам я з небагатої сім’ї, тому вирішив поїхати на заробітки. Пробув там недовго тому, що потрапив у ДТП в Європі. Наслідки досить важкі, травми голови, ноги, як наслідок операції і 2 місяці в лікарні. Всі заощадження моєї сім’ї пішли на лікування. Знайшли мене адвокати польської фірми V., запропонували свої послуги, обіцяли певну суму грошей після суду, я погодився. Потім від них довгий час не було звісток, ніякого контакту, я почав самостійно шукати як можна отримати відшкодування за ДТП в Європі.

Знайшов фірму “Адвокат в Європі”, подзвонив і домовився про зустріч. Коли мої документи з лікарні переглянули, сказали що можна отримати раз в десять більше ніж те, що обіцяли попередні адвокати, але потрібно докласти зусиль. Я підписав новий контракт і почав співпрацю, на мою думку з більш досвідченими. Мені пояснили, що травми у мене значно серйозніше, ніж ті, що на папері. Я повинен був пройти додаткове обстеження і так як коштів у мене не було, вони все оплатили. Мені чітко пояснили яких лікарів та які діагнози потрібно підтвердити. Я це зробив і вже через місяць отримав першу виплату, в такому розмірі як адвокати з фірми V, обіцяли після суду. А на суд “Адвокат в Європі” дійсно направили суму, яка в десять разів більше обіцяної попередніми адвокатами з фірми V. Я зрозумів, що тепер моя справа в надійних руках, і я не втрачу свій шанс на максимальне відшкодування.

Степан

Відшкодування за ДТП в Європі.

У тій страшній аварії загинула моя сестра та її колега по роботі. Вони просто йшли по узбіччю, коли п’яний водій виїхав на них і завдав їм смертельні травми. У нас вдома залишилося дві дочки моєї сестри, в той момент вони стали круглими сиротами. Ми почали шукати як можна отримати виплату за ДТП. Тоді з нами зв’язалися з офісу “Адвокат в Європі”, але на той момент ми вже мали іншого польського адвоката, але зустріч не пройшла даремно. Нам пояснили, що відшкодування за ДТП в Європі повинно бути вже давно, і є велика ймовірність, що воно вже було, а нам просто про це не повідомили.

Ми почали контактувати з попереднім адвокатом, але безуспішно. Якісь незрозумілі від нього пояснення та наростаюча недовіра до нього спонукала нас підписати новий договір з “Адвокат в Європі”. Хлопці пояснили нам в чому полягає відшкодування і як його максимізувати. Зробили все, що нас просили і результат не змусив себе чекати. Через місяць після підписання нового договору прийшла перша виплата. Ми побачили, що хлопці з “Адвокат в Європі” роблять свою роботу. Попередні адвокати тримали нашу справу півроку і ніякого контакту з нами, а тут: швидко, якісно, ​​результативно. Ми задоволені. Діти отримали кошти, поїхала їм заробляти мама, і на жаль не повернулася…

Анна

Виплата за ДТП в Європі.

Я випадково дізналася про компанію “Адвокат в Європі”, розповів хтось із села. Зі мною стався нещасний випадок за кордоном – на пішохідному переході мене збила машина. Часу після аварії минуло багато, приблизно 8 років. Я подзвонила представникам компанії і розповіла про свою ситуацію. Приїхав представник і сказав, що мені положена виплата за ДТП в Європі. Підписали з ним договір і компанія взялася за мою справу.

Після короткого проміжку часу отримала дзвінок, в якому мені повідомили, що по тому ДТП, яке було 8 років тому. У мене був представник, адвокат, пан Дарек Х. з Польщі. Я згадала, що якісь документи підписувала в лікарні, але такі слова мене шокували. Виявилося, що адвокат Дарек Х. отримав за мене 45 000 злотих, і мені не передав ні копійки, сказавши, що моя справа затягнеться.

По телефону представники “Адвокат в Європі” мене заспокоїли, і сказали, що кошти повернуть як від попереднього адвоката, так і додаткові виплати від страхової компанії. Через три місяці кошти від попереднього адвоката повернули з відсотками. На страхову компанію склали позов до суду на 150000 злотих додаткового відшкодування, так як стан мого здоров’я за цей період значно погіршився. Причина погіршення – ДТП, що сталася 8 років тому.

Я запевняю, що представники фірми “Адвокат в Європі” дотримуються всіх обіцяних зобов’язань і я їх рекомендую, нехай успішно працюють на користь людям!

Ярослава

Аварія в Європі.

Історія моїх страждань, що тривали близько року, звучить так. В Україні, після падіння курсу гривні, моя заробітна плата не дозволяла прогодувати мою сім’ю і дочка – студентка першого курсу. Я поїхав на заробітки і зі мною трапилася аварія в Європі. Сталося це в Польщі.

Одного ранку, по дорозі на роботу в наш автомобіль влетіла вантажівка. У цій страшній аварії загинули двоє людей, я дивом залишився живий. Отримав важкі травми, перелом хребта, відкритий перелом ноги та ін… Компанію “Адвокат в Європі” мені порадили колеги по роботі, комусь із них вони скасовували депортації. Друзі сказали, що хлопці займаються різними страховими виплатами з Європи. До мене приїхали представники фірми, ми підписали всі необхідні документи і вже через короткий період часу мені привезли кошти на лікування. Поки я перебував на лікуванні мене постійно відвідували адвокати, запитували про моє здоров’я і дбали про мене.

Я повністю задоволений і рекомендую цих хлопців!

Ярослав

ДТП в Польщі.

Ці хлопці мені дуже допомогли, після ДТП в Польщі. Поверталася з заробітків: зламана рука, два ребра, струс головного мозку, дві операції на руці, але вже на території України. До мене приїхав представник компанії “Адвокат в Європі” і запропонував допомогу. Спочатку я не повірила, що хтось візьметься допомагати, тим більше без грошей і попередньої оплати. У нас, в Україні, все влаштовано так, що спочатку даєш гроші, а потім шукаєш кому ти їх дала)). Тут навпаки – підписала договір і через три тижні мені вже привезли гроші. Сказали, що це тільки перша виплата і варто очікувати наступні. Через місяць знову приїхав представник, знову привіз гроші і сказав, що ще буде суд.

На суд мене завезли автомобілем, оплатили моє проживання в готелі та харчування в обидві сторони. Там я дала свідчення. Мені сказали які питання буде задавати суддя і як на них відповідати. Я була вражена такою турботою. Для того, щоб збільшити суму відшкодування був притягнутий лікар-експерт з Польщі, до якого мене теж завезли і повністю оплатили всі витрати на дорогу.

Дякую вам за це! Суд завершився, сума виплати була дуже значна, мені цілком вистачило на фізичну і психологічну реабілітацію.

Елена

Безкоштовна консультація

Отримали депортацію з ЄС? Ми скасуємо! Потрапили в аварію на території ЄС, США чи Канади? Ваш родич загинув в ДТП за кордоном? Страхові фірми мовчать? Ми повернемо гроші!

Термін давності страхових випадків – 20 років. Зателефонуйте, отримаєте кваліфіковану консультацію по Європейському праву.

Безкоштовний дзвінок

Пошук