Kak Dejstvovat Pri Dtp Za Granicej

Як діяти при ДТП за кордоном? Коли пошкоджено Ваш автомобіль.

Сьогодні ми розповімо вам як діяти при ДТП за кордоном, якщо пошкоджено Ваш автомобіль.

У випадку Дорожньо Транспортної Пригоди на території Європейського Союзу:
  • Потрібно викликати поліцію (не погоджуйтеся на європротокол, він ускладнить в майбутньому отримання страхового відшкодування).
  • У разі тілесних ушкоджень викликати швидку. Пам’ятайте, реагування та виїзд цих служб безкоштовне!!! Не зволікайте, навіть в разі незначних тілесних травм.
  • Отримайте від водія винного авто копію або фотографію страхового полісу цивільної відповідальності.
    Отримайте від поліції копію протоколу, складеного на водія винного автомобіля та копію протоколу оформлення ДТП. Зверніть увагу поліції, нехай в протоколі ДТП відзначать і опишуть міру пошкодження вашого авто.
  • На підручні засоби зробіть фотографії з місця аварії, фотографії пошкодження вашого авто і авто винуватця ДТП.
  • Якщо поліція дозволяє подальший рух вашим пошкодженим авто, тоді можете залишити місце ДТП, і рухатися далі.

На території більшості країн Європи термін позивної давності до суду при ДТП без тяжких тілесних травм проти страхової компанії становить 3 роки, але затягувати не потрібно. Потрібно звернутися в страхову компанію якомога швидше. Тому що інспектор страхової компанії за кордоном, який відшкодовує збитки, може вимагати огляд пошкодженого транспортного засобу для того, щоб встановити міру відповідальності страховика.

Страхова компанія зобов’язана відшкодувати отриманий вами збиток протягом одного місяця після отримання повідомлення про ДТП за участю автомобіля, ризики по якому вона несе. З практики, першу виплату страхова здійснює в строк, але становить вона мінімальну суму з усіх можливих. Для того, щоб збільшити виплачену суму від страхової потрібно проводити інтенсивну дискусію з представником страхової, яка відшкодовує збитки і доводити свою правоту. Іноді для цього потрібно залучати незалежних експертів або направляти позов до суду з вимогою збільшити суму виплачених коштів, якщо є для цього підстави.

У подібних ситуаціях звертайтеся до юристів компанії “Адвокат в Європі”. Ми завжди знайдемо підстави для збільшення суми виплати. Будьте впевнені, що ми зможемо гарантувати вам максимальну суму відшкодування при ДТП за кордоном. Наші адвокати – професіонали в цьому напрямку права!

Ми завжди на вашій стороні!

Пошук