ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Конфіскація автомобіля на кордоні з Польщею

Конфіскація автомобіля на кордоні з ПольщеюЩороку польська митниця на кордоні затримує тисячі легкових автомобілів, вантажівок, причепів і товарів. Європейські транспортні оператори, які хочуть повернути своє майно, як правило, не розуміють, що це не так просто.

Польська прикордонна служба часто вирішує повернути або залишити конфісковані речі за кілька тижнів або місяців. Наші адвокати ТОВ “Адвокат в Європі” працювали з багатьма випадками, коли польська митниця остаточно погоджувалася повернути автомобіль, але тільки після його продажу на аукціоні, залишивши власнику тільки компенсацію.

Юридична сила конфіскації

Законодавство Польщі дозволяє митниці (Straż Graniczna) зупиняти, штрафувати або конфіскувати будь-який транспортний засіб або напівпричіп, підозрюваний в перевезенні:
– всіх видів заборонених предметів (наприклад, наркотики, зброю і т. д.);
– всіх видів товарів без належної митної документації;
– всі види товарів, за які не було сплачено податок (наприклад, алкоголь і тютюн).

Власник транспортного засобу, напівпричепа або товару може попросити митницю Польщі повернути товар.

Повернення транспортного засобу, напівпричепа або товару

Є два основних способи повернути вашу власність:

– Якщо ви вважаєте, що конфіскація була незаконною, ви можете звернутися до суду Польщі за відшкодуванням. Це пов’язано з судовим слуханням в Польщі. Вам потрібно буде особисто присутнім на суді і довести, чому ви вважаєте, що конфіскація була незаконною. Ви можете отримати допомогу нашого юриста по транспорту ТОВ «Адвокат в Європі».

– Якщо ви згодні з тим, що конфіскація була законною, але в той же час доведете, що ви не знали про це і не мали підстав підозрювати, що ваш автомобіль або напівпричіп використовувався для перевезення заборонених або неоподатковуваних товарів. Ви можете звернутися безпосередньо в прикордонну службу (Straż Graniczna) для повернення майна. Це надзвичайно складний процес зі строгими правилами.

Кращий вихід із ситуації після конфіскації майна на кордоні з Польщею – якомога швидше зв’язатися з юристом від компанії «Адвокат в Європі». Юрист порадить вам, як краще повернути вашу власність, і допоможе вам зробити це до моменту, як стане занадто пізно і конфіскована власність буде продана.

Пошук