ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444 ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48

Ми допомагаємо спадкоємцям в Канаді, США та Європі

Ми допомагаємо спадкоємцям в Канаді, США та ЄвропіТОВ «Адвокат в Європі» надає послуги широкому колу клієнтів з пошуку зниклих спадкоємців і отриманні спадщини в Канаді, США та Європі. При пошуку спадщини за кордоном наша компанія використовує найсучасніші технології, щоб отримати доступ до всіх можливих баз даних і професійних дослідницьких ресурсів. Проте, ефективна інтерпретація даних і подальші запити вимагають професійного досвіду. У ТОВ «Адвокат в Європі» є ці досвідчені дослідники та адвокати.

Наші клієнти можуть покладатися на наш досвід дослідження документів. Пошуку спадкоємців та встановлення спадкової маси в питаннях:

  • Майно і врегулювання трасту;
  • Розподіл незатребуваних активів;
  • Продаж спадкової нерухомості за кордоном.

РОБОТА З КЛІЄНТАМИ

Крім спадкоємців і бенефіціарів, ми надаємо послуги державним і приватним агентствам, а також ряду юристів і банківських фахівців в Європі, США і Канаді, в тому числі:

  • Адміністратори майна;
  • Родичі спадкодавця;
  • Опікуни;
  • Державний піклувальник;
  • Похоронні бюро.

Читайте далі:

ЯК ОТРИМАТИ СПАДОК В США ПІСЛЯ СМЕРТІ БАТЬКА?

ЯК ДІЗНАТИСЯ, НАЗВАНІ ВИ В ЗАПОВІТІ В США?

Я ХОЧУ ОТРИМАТИ КОПІЮ ЗАПОВІТУ В КАНАДІ

НАШ МІЖНАРОДНИЙ ПЕРСОНАЛ

Наша команда складається тільки з найкращих дослідників і юристів в США, Канаді та інших країнах Європи. Наші міжнародні слідчі використовують свої знання місцевої мови, історії. А також культури і політики для пошуку зниклих спадкоємців і встановлення спадщини.

Ми пишаємося своєю репутацією і роботою, яку ми робимо на благо наших клієнтів. Наша команда прагне надати клієнтам найкращий сервіс. Ми рекомендуємо вам перевірити наші професійні рекомендації та переглянути відгуки на сайті https://advokatveurope.com/. Це дасть вам впевненість в нашій чесності і здатності допомогти вам в отриманні спадщини за кордоном.

Якщо у вас є які-небудь додаткові питання, які не були розглянуті на нашому блозі або проблеми щодо політики конфіденційності, звертатися до нас!

Пошук