ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444 ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48

Що робити після автомобільної аварії у Чеській Республіці?

адвокат ДТП ЧехіяАдвокати ТОВ «Адвокат в Європі» у Чеській Республіці коментують, як подати претензію на компенсацію, якщо Ви постраждали від дорожньо-транспортної пригоди в Чеській Республіці.

Також наші російськомовні адвокати в Чехії визначать тип компенсаціїї за ДТП в Чеській Республіці. Ми надамо БЕЗКОШТОВНУ консультацію для потерпілих, що потрібно для отримання максимальної компенсації від страхової компанії.

Якщо ви громадянин України, Росії чи Білорусії, що постійно проживає на території своєї країни. І ви постраждали від нещасного випадку на дорозі, коли перебували за кордоном у Чеській Республіці – ви можете подати претензію на компенсацію за пошкоджений автомобіль, травми/смерть у Чехії.

Претензія на компенсацію закордоном

Аварія на дорогах повинна включати щонайменше один автомобіль. Типовими аваріями у Чехії можуть бути: нещасні випадки на автомобілі, зіткнення мотоциклів, аварії на таксі, аварії на автобусі, травми пішоходів, аварії на велосипеді, зіткнення з вантажними автомобілями тощо.

Ми застерігаємо, що для отримання справедливої компенсації Вам слід зібрати якнайбільше інформації на місці трагедії. Насамперед, варто зв’язатися з поліцією. Потім візьміть реквізити іншого водія (включаючи його ім’я, адресу, реєстраційні дані та деталі страхування автотранспорту). Запишіть та завірте підписом будь-які доступні свідчення; сфотографуйте місце аварії та положення транспортних засобів (якщо у вас є камера або смартфон). Відвідайте лікарню, якщо Ви були травмовані та обов’язково збережіть чеки за медичні послуги.

Читай далі:

Що робити після ДТП в Італії?

Як діяти у випадку аварії в Англії?

Що робити після Дтп в Португалії?

Для чого подавати претензію на компенсацію у Чехії?

Європейське законодавство вимагає, щоб усі держави-члени ЄС приймали претензії на компенсацію, незалежно від країни, де сталася автокатастрофа. Чеська Республіка є членом Європейського Союзу. Тому європейський закон дозволяє громадянам України, Росії розпочати подання заяви безпосередньо у Чехії.

Загалом, закон країни, де сталася Ваша аварія (відомий як «закон землі»). Визначатиме, скільки компенсації ви можете вимагати за свої травми. А також через скільки часу ви повинні починати подавати позов і кінцева дата подачі такого позиву (відомий як закон про строки подання позову).

Складання претензії на ДТП у Чехії є складним процесом, тому вам знадобиться спеціаліст з європейського права та юридична консультація у Чехії. Наші адвокати по ДТП у Чехії допоможуть Вам подати заяву та отримати відшкодування від страхової у Чехії. Звертайтеся – ТОВ «Адвокат в Європі».

 

Пошук