ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Суд проти страхової компанії в Польщі

Суд проти страхової компанії в ПольщіНіч 6 серпня 2019 року змінила назавжди життя 47-річного громадянина України, який проїжджав магістраллю Nowy Tomyśl – Rzepin (Польща). Тієї ночі його автомобіль зіткнувся з іншим транспортним засобом, який було зупинено на магістралі. Зіткнення призвело до того, що автомобіль українця потрапив в центральну смугу руху, де він зіткнувся з іншою машиною. В результаті чоловік подав позов до суду проти страхової компанії, і тепер суд повинен вирішити, чи повинна страхова компанія оплачувати збиток від нещасного випадку.

СТРАХОВА КОМПАНІЯ НЕ ХОЧЕ ПЛАТИТИ ЗА ЗБИТОК

Прямуючи додому, 47-річний чоловік зіткнувся з машиною, що стояла на дорозі без сигнальних вогнів або індикаторів небезпеки. Він спробував звернути з дороги, але було вже надто пізно. Він вдарив цю машину, а потім вдарив автомобіль іншого автомобіліста. В результаті аварії у нього були множинні переломи стегна, але коли прийшов час страхової компанії сплатити його вимогу, компанія відмовилася виплачувати компенсацію. Отже, 47-річний українець постав перед судом.

У суді 47-річний чоловік стверджував, що отримав травми, настільки серйозні, що йому буде потрібно повна заміна тазостегнового суглоба і повторні операції. У нього також було чотири пластини і тринадцять гвинтів, імплантованих в його стегно після екстреної операції. Він стверджував, що в автомобілі, який був припаркований на дорозі, не було ознак поломки авто (вимкнені фари і без трикутника), що призвело до аварії з вини водія іншого транспортного засобу .

ЯКИЙ БУВ ВЕРДИКТ СУДУ?

Суд присяжних встановив, що зупинена машина на 100 відсотків відповідальна за аварію, і що страхова компанія повинна заплатити 2,5 мільйона злотих потерпілому 47-річному за його біль і страждання. Проте, навіть з повним страховим покриттям, страхові компанії можуть бути дуже стійкі до виплати позову. Ось чому досвідчений адвокат від ТОВ «Адвокат в Європі» може змінити суму компенсації в вашу користь.

Наявність представництва допоможе вам дізнатися ваші права і перешкодити страховій компанії дати вам врегулювання, яке не буде повністю компенсувати вам збитки. Тому, якщо ви потрапили в аварію в Польщі, Чехії та інших країнах Європи з кимось, у кого немає страховки, обов’язково зв’яжіться з адвокатом ТОВ «Адвокат в Європі», перш ніж подавати позов.

Пошук