Компенсація в Німеччині за травми – як розрахувати суму і як подати позовну вимогу?

Как действовать при ДТП за границей

Компенсація в Німеччині за травми – як розрахувати суму і як подати позовну вимогу?

Відшкодування призначене для компенсації за заподіяну шкоду життю та здоровю. І тут виникає питання: як перетворити немайнові збитки, такі як особиста травма, у гроші?

Якими критеріями суди в Німеччині обчислюють суму компенсації?

Що стосується розміру компенсації в Німеччині, то тут немає універсального правила. Тому таблиця компенсації лише дає деякі моменти оцінювання суми. Це завжди індивідуальне питання. Є багато факторів, які впливають на суму компенсації.

Головним фактором визначення розміру компенсації у Німеччині є тип і розмір шкоди та погіршення стану здоров’я. Чи потерпілий далі страждає від болю, який був процес відновлення, чи потребував він необхідної медичної допомоги, операцій або перебування в стаціонарі. Реабілітація з фізіотерапевтом і в якій мірі це вплинуло на функціонування людини в повсякденному житті? Хронічні пошкодження тіла, шрами або постійна деформація частин тіла є вагомими чинниками, які суттєво впливають на суму компенсації.

Сума компенсації також залежить від того, хто був винним у ДТП. Хто завдав шкоди? Чи пошкодження виникли ненавмисно чи навмисно? Або, можливо, жертва є співучасницею?

Також трапляється, що однаковий збиток у різних людей може призвести до різної компенсації. Якщо, наприклад, професійний музикант втрачає палець. І таким чином, доведеться відмовитися від піаніно і від його музичної кар’єри. Яка до сих пір була дуже важливою частиною його життя і форми його особистості. То він буде отримувати більш високу компенсацію. Ніж інша людина з такою ж травмою, для яких втрата пальця не означає такої шкоди в житті.

Як подати позов про відшкодування збитків у Німеччині?

Якщо, як потерпілий, ви хочете подати заявку на відшкодування в Німеччині, ви повинні мати на увазі, що в німецькому законодавстві тягар доказів спирається на потерпілого. Як потерпілий, ви повинні довести вину винуватця (якщо за Вас цього не зробила прокуратура) і показати шкоду здоров’ю. Тому рекомендується якнайшвидше шукати поради щодо захисту у адвокатів. Адвокат може оцінити, як в даному випадку виглядають шанси виграти справу, він може також допомогти в зборі доказів для того, щоб подати позов про відшкодування збитку (звіт експерта, фотографії і т.д.), і найголовніше може також подати позов про відшкодування збитку до відповідного суду.

Якщо ви хочете отримати компенсацію внаслідок медичної халатності, вам слід повідомити адвоката. Який спеціалізується на цивільній відповідальності лікарів. Проте справу такого роду не можна відкладати на потім. Оскільки вимога про відшкодування у разі виникнення медичної помилки швидко втрачає термін позивної давності. Ті, хто, у свою чергу, хотіли б подати позов про компенсацію за дорожньо-транспортні пригоди. Повинні звернутися до юриста, який спеціалізується на законодавстві щодо дорожньо-транспортних пригод.

Типовою справою для стягнення збитків є так звана “Schleudertrauma”, тобто пошкодження шийного відділу хребта. Викликане раптовою травмою голови, що згинається назад, а потім її швидке згинання вперед після дорожньо-транспортної пригоди. Його також називають HWS-дисторсією, тобто спотворенням шийного відділу хребта (пошкодження шийного відділу хребта). Як потерпілий в дорожньо-транспортній пригоді, ви можете вимагати від страхової компанії винуватця компенсацію за біль та травму, спричинену аварією. Ушкодження шийного хребта (HWS-Schleudertrauma). – це стан, який часто трапляється після автомобільної аварії та характеризується багатьма симптомами.

Ушкодження шийного відділу хребта можуть виявлятися болями в голові і шиї. Памороченням в голові, труднощами з мовою, порушенням зору, нудотою, проблемами ковтання та порушенням ходьби. Спотворення (розтягнення) шийного відділу хребта може призвести до тривалого болю і призвести до хронічного захворювання. У випадку HWS-Schleudertrauma виділяють три групи травми. Залежно від тяжкості шкоди, сума компенсації може бути різною.

У випадку травми на території Німеччини, звертайтеся до нас, наші адвокати завжди на Вашій стороні.

Пошук