Адвокат по спадщині в Польщі

Адвокат по спадщині в ПольщіЗгідно з Законом Польського спадкоємства, діти спадкодавця і член подружжя першочергово успадковують майно померлого у рівних частинах. Однак частка члена подружжя не може бути меншою за чверть всієї спадщини.

Згідно з Законом Польського спадкоємства, якщо не існує нащадків (тобто, якщо немає дітей, онуків тощо), подружжя і батьки заповідача призначаються першочерговими бенефіціарами. У такому випадку кожен з батьків, що успадковують майно разом з членом подружжя, отримує чверть всієї нерухомості. Якщо один з батьків не дожив до відкриття спадщини, то його частка майна переходить до братів і сестер в рівних частках. Якщо немає нащадків, немає батьків, братів і сестер і їхніх нащадків, вся спадщина потрапляє до живого члена подружжя.  Наші адвокати ТОВ «Адвокат в Європі» завжди готові Вам допомогти у питанні встановлення спадщини.

Отримати спадщини в Польщі

У випадку успадкування нерухомості в Польщі положення польського закону про спадкування не передбачає жодної конкретної процедури. Всі процедури відповідають загальним правилам. У момент апробації заповіту померлого, у документі повинна міститися інформаціє хто успадковує і що (так зване заповідальне успадкування). Проте, коли заповіту не існує або він є недійсним, або бенефіціари не бажають або не можуть стати спадкоємцями, то нові спадкоємці призначаються верховенством права у Польщі.

Варто відзначити, що з 1 березня 2009 року польські нотаріуси отримали право видавати підтвердження спадщини в Польщі на підставі протоколу про спадкування. Необхідними умовами для використання цього способу є присутність усіх осіб, які мають право на спадщину, та відсутність конфлікту між ними щодо розподілу спадщини. На практиці всі потенційні спадкоємці зустрічаються в офісі нотаріуса для складання протоколу про спадкування. На основі цього протоколу нотаріус розробляє акт підтвердження складання протоколу про спадкування. Далі він реєструє його в електронному реєстраторі підтверджень успадкування. З цього моменту акт набуває чинності так само, як і рішення суду про право на придбання спадщини.

Читайте далі:

Закон о наследстве в Чехии

Закон о наследстве в Чехии

Законодавство о наследстве во Франции

Адвокат по спадковим справам

Остання частина провадження, яку повинні пройти спадкоємці – це записи в Земельному реєстрі Польщі. Наші адвокати ТОВ «Адвокат в Європі» допоможуть Вам звернутися до суду із заявою про внесення їх у реєстр нерухомості як нових власників нерухомості. До заяви необхідно додати підтвердження набуття успадкування. Фіксований платіж у розмірі 200 злотих (або 150 злотих, якщо запис стосується сільськогосподарської нерухомості площею до 5 га). Якщо для нерухомого майна, що підлягає успадкуванню, не створено реєстр нерухомості, необхідно подати заяву про його створення. Вартість створення реєстру нерухомості становить 40 злотих.

Компанія «Адвокат в Європі» допоможе Вам отримати спадщину у Польщі та наші адвокати по спадковим справам нададуть Вам безкоштовну консультацію!

 

Пошук