Чого слід уникати під час отримання спадщини закордоном?

Отримання сімейного спадку може бути довгим і складним процесом. Проте навіть за умови детального розгляду питання, є великий ризик «дорогих» помилок. Проконсультуйтеся із нашими адвокатами ТОВ «Адвокат в Європі» та уникніть помилок при успадкуванні.

Помилка 1: Недбало витрачати гроші.

Для спадкоємців із невеликим достатком отримання великої суми грошей може призвести до нераціональних витрат. Таких як дорогі автомобілі, будинки або човни – і вони через деякий час не зможуть дозволити собі утримання цих нових іграшок. “Якщо бенефіціар раніше не мав доступу до грошей, це – синдром раптових грошей”, говорить Джон Бернс, головний фінансовий директор і співзасновник Exencial Wealth Advisors. “Те, що Ваші родичі все життя накопичували, можна дуже швидко втратити”.

Даніель Майорас, адвокат з планування нерухомості і співавтор книги “Випробування і спадкоємці: Відомі бойові удари!” також спостерігав цю тенденцію. “Ми бачили всілякі випадки, коли спадкоємці витрачали значні суми на розваги та азартні ігри. А не інвестували кошти в прибутковий бізнес». Тому ми радимо проконсультуватися з фінансовим професіоналом, якому Ви довіряєте. Перед тим, як робити великі покупки із спадщини.

Помилка 2: Незацікавленість системою оподаткуваня спадщини

Перш ніж ви отримаєте гроші в спадщину, переконайтеся, що ви зрозумієте, чи доведеться платити податки і скільки. Уникайте найпоширеніших податків зі спадщини, перелічених нижче.

Податки на успадковані плани IRA / 401k у США

Одна з найбільших помилок, яку люди роблять, коли вони успадковують пенсійний рахунок, це не цікавляться оподаткуванням. Більшість грошових коштів на пенсію ще не оподатковувалися, тому, коли Ви отримуєте кошти з цього типу рахунку, сума, яку Ви знімаєте, включена в Вашу податкову декларацію як оподатковуваний дохід.

Як тільки ви зрозумієте це, ви можете вирішити, коли і як знімати гроші. Структурувавши їх так, щоб платити найменшу суму податків. Наприклад, ви могли б здійснити зняття коштів спочатку в грудні. А потім в січні, щоб поширити розподіл протягом двох податкових років.

Більшість страхових планів у США включають можливість переписати успадкований обліковий запис IRA на Ваш обліковий запис. Щоб щороку приймати лише так звані обов’язкові мінімальні розподіли. У багатьох випадках це може дозволити вам розтягнути доходи та податки на спадщину протягом життя.

Якщо ви успадкуєте 401 (k), вам потрібно буде перевірити з адміністратором плану, які опції у вас є. Велику частину часу ви можете згортати кошти в успадковану ІRА.

Помилка 3: Відповідальність за борги спадкодавця

Багато кредиторів будуть робити спроби зібрати борги у членів сім’ї померлого. Ці претензії мають бути зроблені проти майна, а не проти вас. Ви не несете особисту відповідальність за борги того, у кого ви отримаєте спадщину.

 З будь-якими подібними вимогами звертайтеся до адвокатів ТОВ «Адвокат в Європі».

Пошук