ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Як я можу отримати копію заповіту в Канаді?

Як я можу отримати копію заповіту в Канаді?Те, чи має хтось право бачити чиїсь заповіт в Канаді, залежить від ряду важливих факторів, таких як бажання заповідача, відносини людини з заповідачем і мета бажання побачити заповіт.

МЕТА ЗАПОВІТУ

Заповіт – це юридичний документ, який в основному використовується для вказівки того, що відбувається з активами людини після смерті. Якщо людина вмирає без заповіту, застосовуються закони країни проживання. Ці правила за замовчуванням визначають, що станеться з власністю людини. Якщо він або вона помре без заповіту .

На додаток до визначення того, що відбувається з власністю людини, заповіт встановлює особу, яка буде відповідати за виконання остаточних побажань – виконавця. Заповіт також може встановити опікуна для неповнолітніх дітей заповідача.

Читайте далі:

ЯК ОТРИМАТИ БУДИНОК У СПАДОК В АНГЛІЇ?

ЯК ОТРИМАТИ СПАДОК В АВСТРІЇ?

СПАДЩИНА В ІТАЛІЇ

ЗМІСТ ЗАПОВІТУ

У заповіті міститься інформація про власність заповідача. І кому він або вона хоче передати це майно після смерті. У заповіті можуть бути позначені конкретні предмети, призначені для певних людей. Воно може містити інструкції з продажу майна і певного поділу майна. А також віддавати певні відсотки або частки майна конкретним бенефіціарам. У заповіті описується майно, що підлягає розподілу. Заповіт стосується майна, яким заповідач володіє на момент смерті. У власності можуть бути інші активи, які виходять за рамки заповіту. Наприклад, власність, яка перебуває в спільному володінні когось іншого або яка розглядається через форму призначення бенефіціара.

ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ ЗАПОВІДАЧА

Протягом життя заповідача він або вона може вільно ділитися своїм заповітом з ким завгодно. У нього або в неї також є можливість зберегти заповіт в таємниці. І не дозволяти кому-небудь ще бачити його, включаючи члена подружжя або дітей. Існують побоювання щодо передачі копій заповітів іншим людям, наприклад, ймовірність того, що людина може спробувати підтвердити цей заповіт (апробація в суді), який, можливо, було пізніше скасовано або буде створено новий заповіт. Виконавець заповіту може отримати копію заповіту або повідомити, де зберігається оригінал заповіту. Іншим зазвичай не потрібно знати про наявність або зміст заповіту.

Наші юристи ТОВ “Адвокат в Європі” щодня допомагають нашим клієнтам в подачі заяви і отриманні грантів на отримання спадщини в Канаді. Ми також надаємо постійні поради та вказівки для особистих представників в обробці спадкової нерухомості.

Пошук