Якої компенсації очікувати після  ДТП в Європі?

Якщо ви постраждали в автокатастрофі в Європі, ви заслуговуєте на грошову компенсацію за втрати. Адвокати ТОВ «Адвокат в Європі» завжди готові Вам допомогти!

Якщо ви не були винними в аварії, необережний водій повинен нести відповідальність за всі витрати, понесені в результаті аварії. У тому числі, медичні рахунки, лікування, біль і страждання, а також будь-які матеріальні збитки.

Коли людина бере участь у автомобільній аварії, страхова компанія іншої сторони, як правило, відшкодовує жертві тільки шкоду, заподіяну транспортному засобу. Тим не менш, багато інших витрат можуть бути понесені в результаті аварії. І невинна жертва ніколи не повинна платити з власної кишені за ці витрати.

Тим не менш, захистити ваше право на фінансову компенсацію набагато легше, коли ви наймаєте адвоката і маєте адекватну медичну документацію. Як доказ збитків від нещасного випадку.

За допомогою адвоката з вами буде обговорено задовільну суму врегулювання, і, сподіваємося, рішення буде задоволено за межами суду та судового розгляду.

Однак, яку суму та вид компенсації Ви отримаєте після подання претензії?

Втрачений майбутній дохід

Потерпілі від травм унаслідок ДТП часто страждають від фізичних травм і психічного стресу. Крім фінансового тягаря від дорогих медичних рахунків. Також пошкодження майна, втрати заробітної плати та інших різних витрат.

Після автокатастрофи, ваші травми можуть обмежити ваші робочі здібності. Або змусити вас повністю припинити працювати, а отже, втратити здатність до заробітку.

Будь-який результат нещасного випадку, який змусить вас пропустити роботу і втратити звичайну заробітну плату. Будь то фізіотерапія, госпіталізація, тривалі травми або інвалідність, має бути врахована у Вашій претензії.

Для того, щоб отримати справедливу компенсацію, ви повинні довести, що ваші обмежувальні травми є прямим результатом аварії. І вони призвели до втрати здатності заробляти гроші.

Також буде потрібно лист від Вашого роботодавця, в якому буде вказано Вашу зарплату та пропущені години.

Медичні витрати

Деякі травми можуть бути незначними, а деякі можуть бути важкими після ДТП на дорогах Європи. Якщо у вас є порізи і синці або Ви страждаєте паралічем, адвокат може допомогти вам!

Негайно після аварії важливо пройти повне медичне обстеження. Можливо, ви не зрозумієте, що ви спочатку постраждали, через викид адреналіну, тому зверніться до лікаря якомога швидше.

Важливо, щоб медична картка була створена для вашого випадку, тому страхова компанія не може спростувати будь-які травми, за які ви можете подати позов.

Деякі з найбільш поширених медичних витрат  на перший час після ДТП:

  • Фізіотерапія;
  • Когнітивна терапія;
  • Збори швидкої допомоги;
  • Консультації лікаря;
  • Медичні товари (милиці);
  • Постійні витрати на інвалідність;
  • Послуги по догляду на дому;
  • Догляд та лікування.

Адвокати ТОВ «Адвокат в Європі» – Ваші надійні правозахисники від перших хвилин аварії. Звертайтеся до нас і ми допоможемо уникнути проблем із мовним бар`єром та  законом у чужій країні! Наші адвокати працюють у 25 країнах світу.

Пошук