ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Аварія та страхування в Ізраїлі

Аварія та страхування в ІзраїліОбов’язкове страхування (Bituach Chova – ביטוח חובה)

Ця необхідна страховка покриває травми як пасажирів вашого автомобіля, так і пішоходів. В’їжджати в Ізраїль незаконно без дійсної Bituach Chova.

Страхування третіх осіб (Цад Гіммель – צד צד ‘)

Tzad Gimmel не покриває майновий збиток вашому транспортному засобу. Він покриває збитки, завдані вашому транспортному засобу іншим транспортним засобом або майну. Збиток покривається до межі політики страхової компанії. Цей тип автострахування в основному підходить для старіших автомобілів з низькою ринковою вартістю.

Комплексне страхування (Makif – מקיף)

Макіф охоплює все, що покрито Цад Гіммель. Крім того, він покриває ваш автомобіль на випадок пожежі, вибуху, вандалізму, зіткнення і крадіжки. Це покриття, яке ви повинні мати, якщо у вас є більш новий транспортний засіб або будь-який транспортний засіб зі значною ринковою вартістю.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ПОТРАПИЛИ В АВТОМОБІЛЬНУ АВАРІЮ

  • Зупини машину і вимкни двигун.
  • Перевірте, чи не поранений чи хто-небудь. Якщо є травми, що вимагають медичної допомоги Зателефонуйте 101 (Magen David Adom) для швидкої допомоги, а потім зателефонуйте 100, щоб повідомити поліцію. Не рухайте автомобілі, якщо є постраждалі, які потребують медичної допомоги, до прибуття поліції.
  • Перевірте пошкодження вашого автомобіля або інших автомобілів. У безпечному місці загляньте під свій автомобіль, щоб переконатися, що рідина не витекла.
  • Якщо у вас є цифрова камера, сфотографуйте положення автомобілів, їх пошкодження та зону аварії, включаючи будь-які відповідні дорожні знаки. Це може дуже допомогти вам в позові до страхової компанії, так як фотографії часто можуть довести правильність вашої позиції.

ЧИТАЙТЕ ДАЛІ:

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ПОСТРАЖДАЛИ В ДТП В ПОРТУГАЛІЇ

ПРАВОВІ ПРОБЛЕМИ ПІСЛЯ АВАРІЇ В ЄВРОПІ

ЩО РОБИТИ В РАЗІ СМЕРТІ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ? 

ВІДОМОСТІ ПРО УЧАСНИКІВ ДТП

Запишіть наступну інформацію для кожного автомобіля, який потрапив в аварію, і надайте їм свою інформацію:

– ПІБ і номерний знак автомобіля.

– Адресу і телефон власника автомобіля і водія.

– Інформація про автомобіль (номерний знак, тип автомобіля, рік випуску автомобіля).

– Інформація про страхування: страхова компанія, номер поліса, а також ім’я та номер телефону страхового агента.

– Якщо були якісь свідки нещасного випадку, отримаєте їх інформацію: ім’я, адреса і номер телефону.

– Не несіть відповідальність за нещасний випадок і не підписуйте ніяких декларацій. З’ясовувати, хто був винен, вирішувати лише страховій компанії.

– Запишіть точно, що сталося, поки ця інформація ще свіжа в вашому розумі. Накресліть схему аварії, включаючи дорожні знаки і будь-яку іншу інформацію, яка може бути корисною.

– Зателефонуйте в службу буксирування (24 години), якщо ви не можете управляти автомобілем або якщо водіння автомобіля може привести до подальшого пошкодження.

Зателефонуйте в наш офіс, щоб повідомити про аварію в Ізраїлі і отримати безкоштовну юридичну допомогу від ТОВ “Адвокат в Європі”. 

Пошук