ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Що робити, якщо ви постраждали в ДТП у Португалії

Що робити, якщо ви постраждали в ДТП у ПортугаліїДТП у Португалії? Будьте спокійні. Поліція та страхові компанії будуть цим займатися. Дотримуйтесь техніки безпеки, зберіть дані про водія та транспортний засіб. Телефонуйте за номером 112.

Зателефонуйте до служби екстреної допомоги

Якщо хтось помер або був травмований, ви повинні за законом чекати на місці аварії, щоб приїхав португальський «представник влади». Якщо ви цього не зробите, ви можете отримати штраф у розмірі 500 – 2500 євро, якщо не більше. Зателефонуйте на службу екстреної допомоги за номером 112, і вони повідомлять поліцію та, можливо, швидку допомогу. Будьте спокійні та відповідайте на всі питання, які може задати оператор із 112.

Надайте медичну допомогу самостійно, лише якщо це терміново. Наприклад, якщо хтось:

  • сильно кровоточить травма кінцівки (ноги, руки), і ви можете накласти джгут над раною, щоб спробувати зупинити кровотечу.
  • провести реанімацію з рота в рот, щоб спробувати відновити нормальне дихання.

Навіть якщо немає видимих ​​травм (наприклад, ніхто не кровоточить або скаржиться на біль), можливо, ви захочете залучити міліцію. Адже ваша страхова компанія надасть перевагу офіційному звіту поліції про нещасний випадок на противагу наданих вами доказів.

Використовуйте засоби безпеки

Увімкніть аварійні ліхтарі у своєму транспортному засобі. Тоді ви та пасажири вашого транспортного засобу повинні надіти жилети безпеки, і один з вас повинен розмістити попереджувальний трикутник на дорозі як мінімум на 30 метрів позаду транспортного засобу.

Читайте далі:

Правовые проблемы после аварии в Европе

Что делать в случае смерти в Великобритании?

Дорожно-транспортные происшествия в Таиланде

Інформація про водія / транспортний засіб

Дивіться розділ документів щодо оформлення документів, які ви юридично зобов’язані перевозити у своєму транспортному засобі.

Ви повинні надати іншим особам, які беруть участь у ДТП – та поліції – ваші реквізити: 1) посвідчення особи 2) водійське посвідчення та страховика транспортного засобу – включаючи номер страхового полісу. Якщо цього не зробити, накладається штраф у розмірі 120 – 600 євро. Інші учасники аварії повинні надати вам свої еквівалентні дані. Ви можете ознайомитись із наданою ними документацією, зафіксувати її та сфотографувати її (наприклад, за допомогою мобільного телефону).

Також зробіть фотографії місця нещасного випадку, щоб підтримати претензію своєї страхової компанії – до тих пір, поки ви не втручаєтесь у місце аварії чи не ризикуєте погіршити ситуацію. Ви можете взяти до відома реєстраційний номер транспортних засобів будь-яких служб екстреної допомоги (поліція, швидка допомога …), які відвідують місце події, але не повинні вимагати, щоб ці посадові особи підтвердили свою особу. Ваші страхові компанії можуть отримати ці дані пізніше, якщо це необхідно.

Інші питання

Поліція має право перевірити будь-кого на місці ДТП на можливе зловживання алкоголем / наркотиками. Вони також мають право вилучити документи, що посвідчують транспортний засіб.

Ви можете рухати транспортні засоби після ДТП, лише якщо Ви спочатку отримаєте докази фактичного становища всіх транспортних засобів / людей, які беруть участь у аварії.

Особливо, якщо ви іноземець, який став учасником аварії на території  Португалії, намагайтеся поводити себе розумно, якщо ви причетні до ДТП. Тоді у Вас буде набагато більше шансів отримати справедливу компенсацію. Поважайте той факт, що ви можете не знати місцевих законів про дорожній рух на 100%.

Якщо Ви стали учасником ДТП в Португалії та бажаєте отримати справедливе відшкодування від страхової компанії, то звертайтеся до ТОВ «Адвокат в Європі».

 

Пошук