ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Правові проблеми після аварії в Європі

Правові проблеми після аварії в ЄвропіКоли аварія відбувається за кордоном, зазвичай виникають питання щодо того, який закон повинен застосовуватися і на що може претендувати потерпіла сторона. Які будуть відмінності в порівнянні з законодавством в країні, де проживає потерпіла сторона?

НЕДАВНЯ СУДОВА СПРАВА

Справа стосувалася дорожньо-транспортної пригоди, що сталася в Португалії, в результаті якого двоє пішоходів (жителі Молдови) були збиті машиною, коли переходили дорогу. Один пішохід вижив (з серйозними травмами), а інший отримав смертельні травми. Родич двох постраждалих спостерігав за тим, що відбувається, але не постраждав фізично. Відповідальність була доведена відносно водія транспортного засобу, але було встановлено, що пішоходи також проявили недбалість до 20%.

Читайте далі:

ЩО РОБИТИ В РАЗІ СМЕРТІ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ?

ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНІ ПРИГОДИ В ТАЇЛАНДІ 

ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ДТП В КАНАДІ?

ОТЖЕ, ЯКІ ПРАВОВІ ПИТАННЯ БУЛИ ПІДНЯТІ В ЦЬОМУ ВИПАДКУ?

Крім питання про те, чи були винні пішоходи в аварії, суд також повинен був зосередитися на тому, чи є претензії до члена сім’ї, який став свідком цієї події і в результаті отримав психологічну травму. Пам’ятайте, справа розглядається в Португалії і застосовується законодавство Португалії.

У Португалії близький родич загиблого, який є свідком «шокуючої події», може пред’явити позов як так звана «вторинна жертва».

Якщо ви берете участь в дорожньо-транспортній пригоді в країні-члені ЄС і ви можете ідентифікувати автострахувальника, зареєстрованого в країні-члені ЄС для компенсації, ви не повинні зіткнутися з реальними ускладненнями при порушенні справи в суді Португалії.

ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ЗНАТИ, ЯКЩО ВИ ПОТРАПИЛИ В АВТОМОБІЛЬНУ АВАРІЮ ЗА КОРДОНОМ?

Всі країни (юрисдикції) мають періоди обмеження, протягом яких ви повинні врегулювати вашу справу про компенсацію, або подати позов до суду для отримання компенсації. Ці тимчасові рамки можуть відрізнятися в залежності від країни, в якій сталася ваша аварія. Нижче наводиться керівництво по основним країнам ЄС і періодам обмеження:

Франція – 10 років від дня події

Великобританія – 3 роки з дня події

Німеччина – 30 років від дня події

Іспанія – 1 рік з дня події

Ірландія – 2 роки з дня події

Італія – ​​6 років з дня події

Бельгія – 5 років з дня події

Чехія – 2 роки з дня події

Фінляндія – 3 роки з дня події

Нідерланди – 5 років з дня події

Польща – 3 роки з дня події

Португалія – ​​3 роки з дня події

Туреччина – 2 роки з дня події

Швеція – 10 років від дня події

Для отримання додаткової інформації про вашу аварію або травми  за участю іноземного автомобіля, а також для подачі заявки на компенсацію, зателефонуйте в нашу команду по страховим відшкодуванням ТОВ «Адвокат в Європі» + 38-097-482-04-48 для початкової консультації або дізнайтесь на нашій веб-сторінці.

Пошук