ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444 ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48

Мільярди незатребуваних активів в США. Як знайти Ваше втрачене спадкове майно?

Мільярди незатребуваних активів в США. Як знайти Ваше втрачене спадкове майно?ТОВ “Адвокат в Європі” повідомляє, що у державних установах в США є банківські рахунки, страхові поліси та інші забуті активи на десятки мільярдів доларів.

До того, як мати нашого клієнта померла в 2018 році у віці 85 років в Род-Айленді, її син з України підтримував з нею телефонний зв’язок і кілька разів приїжджав до неї в гості, щоб допомогти привести в порядок майно. В ході спадкової справи, абсолютно випадковим чином наші адвокати ТОВ «Адвокат в Європі» виявили, що померла володіла кількома акціями AT & T, SBC Communications, Brighthouse Life Insurance і дивідендами в іншому штаті.

Мати нашого клієнта була однією з багатьох людей, після смерті яких урядові установи зберігають банківські рахунки, страхові поліси, акції, облігації, ювелірні вироби та інші незатребувані активи на десятки мільярдів доларів. Власники цих активів померли, переїхали, не залишивши нову адресу, або просто втратили слід свого майна.

Читайте далі:

ДІЇ ПРИ АВАРІЇ В СПОЛУЧЕНОМУ КОРОЛІВСТВІ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ТА ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ

МИ ДОПОМАГАЄМО СПАДКОЄМЦЯМ В КАНАДІ, США ТА ЄВРОПІ

ЧИ ДІЄ ДОВІРЕНІСТЬ ПІСЛЯ СМЕРТІ ЛЮДИНИ В США?      

ЯКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗБЕРІГАЮТЬ СПАДКОВІ АКТИВИ?

Жодна державна установа в США не відстежує вартість всіх незатребуваних активів по країні, але незалежні оцінки, в тому числі за погашеними казначейськими ощадними облігаціями, досягають 80 мільярдів доларів. І загальна кількість зростає швидше, ніж держави можуть знайти власників або спадкоємців. Тому, якщо хтось із Ваших рідних помер в США – не зволікайте і звертайтеся в ТОВ “Адвокат в Європі”!

У 2015 році, останньому році, за який є повна статистика, державні агентства повернули законним власникам 3,235 мільярда доларів, але агентства отримали 7,763 мільярда доларів у вигляді нових активів.

Технології полегшили людям виявлення і відновлення забутої спадщини, але все ще існують перешкоди. З одного боку, в кожному штаті немає центральної бази даних для всіх незатребуваних активів, що означає, що спадкоємцям доведеться шукати в декількох місцях, якщо вони хочуть виявити активи.

Якщо у вас є близькі або далекі родичі, які померли в США і ви не знаєте нічого про них окрім імені та штату проживання, ми Вам допоможемо! Звертайтеся в ТОВ “Адвокат в Європі!” 

Пошук