ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Як дізнатися, чи названі ви в заповіті в США?

Як дізнатися, чи названі ви в заповіті в США?Заповіт – це юридичний документ, який визначає умови розподілу майна після смерті людини. У ньому вказуються імена бенефіціарів і що кожен з них повинен отримати від власності померлого. Також там може міститися інформація, коли і як кожен спадкоємець отримує свою частку.

У заповіті вказується виконавець, який буде відповідати за управління майном. А в разі сімейних питань, призначить опікуна, щоб виховувати неповнолітніх дітей пари, якщо вони помруть разом. Так як і коли всі ці люди дізнаються, що вони названі в заповіті? У багатьох випадках вони отримають його копію.

«ЧИТАННЯ ЗАПОВІТУ»

Фільми, телебачення і книги можуть зображати сцени, пов’язані з «читанням заповіту», але це чисто вигаданий сценарій. Ця процедура не відбувається в реальному житті, принаймні, не в сучасному світі. Майнові адвокати раніше мали зібрати сім’ю в своєму офісі, щоб вголос зачитувати заповіт, бо не всі люди були грамотними. Але з 2019 року жодна держава не вимагає публічного «читання заповіту» .

ХТО ОТРИМУЄ КОПІЮ ЗАПОВІТУ?

Майновий адвокат визначить, хто має право отримати копію заповіту, і відправить її цим особам. Найбільш очевидні люди, які отримують копію – це розпорядник, бенефіціари і будь-які опікуни, зазначені в заповіті.

Бухгалтеру нерухомості буде потрібно копія, щоб він міг зрозуміти, що зазначено в заповіті про оплату полуг виконавця і фахівців. Залучених для надання допомоги з заповітом, таких як він і адвокат. Претензії можуть бути пред’явлені до майна також кредиторами або податковою службою, і бухгалтер повинен знати все про умови для оплати.

Читайте далі:

ЯК Я МОЖУ ОТРИМАТИ КОПІЮ ЗАПОВІТУ В КАНАДІ?

ЯК ОТРИМАТИ БУДИНОК У СПАДОК В АНГЛІЇ?

АДВОКАТ ПІСЛЯ АВАРІЇ В БЕЛЬГІЇ

А ЯК ЩОДО СПАДКОЄМЦІВ, ЯКІ НЕ ЗГАДАНІ В ЗАПОВІТІ?

Адвокат з майнових питань може бути обізнаний про те, що позбавлений права спадкоємець або бенефіціар, вказаний в попередньому заповіті. Але пропущений в цьому, може оскаржити дійсність даного заповіту. Він може відправити копію даного заповіту цим особам, щоб обмежити терміни подачі заповіту.

ЗАПОВІТ Є ПУБЛІЧНИМ ЗАПИСОМ

Заповіт стає публічним судовим протоколом, коли він допущений до апробації. Незалежно від того, хто має право на отримання копії відповідно до чинного законодавства штату. Будь-хто може піти в відповідну будівлю суду і попросити показати заповіт. Або написати лист в суд зі спадкових справ, щоб запросити копію поштою або факсом, заплативши невелику плату.

Зв’яжіться з нашим юридичним бюро ТОВ «Адвокат в Європі» в Україні, Польщі або Чехії, щоб призначити безкоштовну первинну консультацію для обговорення судового розгляду у спадок в США, Канаді або ЄС. У нас гнучкий графік роботи, і ми можемо робити візити додому за запитом наших клієнтів. Зателефонуйте нам за номером + 38-097-482-04-48.

Пошук