ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Як я можу отримати копію заповіту в Канаді? (Частина 2)

Як я можу отримати копію заповіту в Канаді? (Частина 2)Коли людина вмирає в Канаді і залишає після себе заповіт, існують різні положення і процедури, яких необхідно дотримуватися. Серед них передача заповіту в суд і роздача спадкового майна бенефіціарам. В процесі розподілу активів за заповітом зацікавлені сторони можуть попросити переглянути копії заповіту. Можливість перегляду і отримання копії заповіту залежить від ролі людини  в створенні або управлінні заповітом, а також відносин з померлим.

ХТО МАЄ ПРАВО НА КОПІЮ ЗАПОВІТУ?

Кожен родич померлого, незалежно від того, внесений він або вона в заповіт, має юридичне право на перегляд копії заповіту. Це ж стосується всіх, хто вказаний в заповіті як бенефіціар. Юридичні або фінансові консультанти, пов’язані з майном, такі як довірені особи, призначені адвокати і судді-заповідачі або будь-які посадові особи суду, які беруть участь в його подачі, також мають право на перегляд заповіту. Це основні сторони, які можуть вимагати доступ до заповіту, але є й інші менші групи людей, що мають законне право на перегляд і отримання копій документу.

ЧИТАЙТЕ ДАЛІ:

ЯК ОТРИМАТИ БУДИНОК У СПАДОК В АНГЛІЇ?

ДЕ ЗНАЙТИ КОПІЮ ЗАПОВІТУ В КАНАДІ?

ЯК ОТРИМАТИ СПАДОК В АВСТРІЇ?

ІНТЕРЕСИ ІНШИХ

Інші люди можуть цікавитися змістом заповіту. Наприклад, член подружжя може захотіти дізнатися, що знаходиться в заповіті. Діти можуть також хотіти знати цю інформацію. Близький друг або член родини може припустити, що для нього було щось залишено в спадковому майні.

Особи, які просто хочуть знати, що знаходиться в заповіті, не мають права на цю інформацію. Навіть якщо людина має відношення до заповідача, він або вона можуть не мати права бачити заповіт. Однак, якщо хтось має законний інтерес до заповіту, він або вона може побачити заповіт або попросити суд втрутитися. Людина може мати розумні очікування бути бенефіціаром, тому що заповідач дав йому копію заповіту або старого заповіту. Заповідач міг повідомити йому або їй про план зробити людину бенефіціаром. Ці особи можуть звернутися до виконавця і попросити копію заповіту або підтвердити, чи є дана особа бенефіціаром. Ці особи можуть подати позов, якщо виконавець не відповідає на їх запит або вони не задоволені ним.

РОЛЬ ВИКОНАВЦЯ

Виконавець, як правило, не зобов’язаний розкривати зміст заповіту в Канаді окремим особам просто тому, що вони просять. Очікується, що виконавець буде підтримувати конфіденційність заповідача. Якщо людина не вказано в заповіті, виконавець може просто вказати цю інформацію і не давати копію заповіту цій особі. У той же час виконавець зобов’язаний розкрити інформацію про названих бенефіціарів. У Канаді виконавець повинен відправити рекомендований лист, в якому йдеться про те, що спадкоємцям було щось залишено в заповіті. Особи, які мають успадкувати частину спадщини, також отримують ксерокопію заповіту і судових документів у справі про спадщину.

Процес спадкування майна може виявитися складним і заплутаним, тому юридична фірма ТОВ “Адвокат в Європі” готова представляти інтереси клієнтів після смерті їх родичів в Канаді.

Пошук