ДТП / НАСЛЕДСТВО +38-097-482-04-48
ДЕПОРТАЦІЯ +38 063 75 27 444

Як максимізувати компенсацію після ДТП в Польщі?

Як максимізувати компенсацію після ДТП в Польщі?Щоб отримати максимальну компенсацію після ДТП в Польщі , ви повинні пред’явити претензію в разі автомобільної аварії страховому агенту. Дізнайтеся більше у адвокатів ТОВ «Адвокат в Європі» про дорожньо-транспортні пригоди у Польщі, правила врегулювання і як поводитися зі страховою компанією.

Більше 5 тисяч українців потрапляють у відділення невідкладної допомоги щороку через травми в результаті автомобільної аварії в Європі. Важкі травми призводять до довічних медичних витрат на мільйони євро.

Дорожньо-транспортні пригоди є основною причиною травм в українських мігрантів в Польщі. Травми в результаті нещасних випадків варіюються від незначних подряпин і ударів, до постійної непрацездатності і смерті. Якщо ви отримали травму в результаті нещасного випадку, викликаного кимось іншим, ви маєте право розраховувати на справедливу компенсацію. Ваших медичних витрат, втраченої заробітної плати, а також вашого болю і страждань.

Більшість позовів про відшкодування шкоди пред’являються до страхової компанії винуватця. Вашому адвокату може бути необхідно подати позов проти винних. У випадку тяжких або складних претензій, пов’язаних з травмами. Якими б не були ваші обставини, ваше фінансове майбутнє буде залежати від того, наскільки серйозним буде позов про відшкодування збитків. Наші юридичні консультанти готові надати Вам інформацію про те, як підготувати позов до страхової компанії.

Тут ви дізнаєтеся, як отримати максимальну компенсацію за травми в результаті автомобільної аварії. Вам не потрібно мати справу з великими страховими компаніями самостійно. Просто зверніться в міжнародну юридичну компанію “Адвокат в Європі”.

Читайте далі:

КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ДТП ЗІ СМЕРТЕЛЬНИМ РЕЗУЛЬТАТОМ В ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

СУД ПРОТИ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ В ПОЛЬЩІ

ЯК МЕНІ МОЖЕ ДОПОМОГТИ АДВОКАТ ПО ТРАВМАХ ПІСЛЯ ДТП В ЧЕХІЇ?

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ДТП В ПОЛЬЩІ

Водіння в нетверезому вигляді, перевищення швидкості і мобільні телефони є одними з основних причин жахливих дорожньо-транспортних пригод. Як зібрати докази для успішного страхового позову після того, як Ваш близька людина потрапила в аварію. Отримайте компенсацію, яку ви заслуговуєте за свої травми спільно з ТОВ “Адвокат в Європі”. Дізнайтеся, як доказ недбалості іншого водія підвищить суму вашої компенсації.

Серед основних причин ДТП:

  • Водіння в нетверезому вигляді;
  • Відволікання на телефон;
  • Текстові повідомлення під час водіння;
  • Засинання під час водіння;
  • Погані дорожні умови.

ТОВ “Адвокат в Європі” – це фахівці в галузі страхових компенсацій після ДТП. А також травм на виробництві або неприродної смерті за кордоном. Звертайтеся вже сьогодні і отримаєте безкоштовну консультацію!

Пошук